AP Żyrardowianka Żyrardów – RKS Okęcie Warszawa 3:0 (0:0)

Skład Okęcia: Jakub Trzciński – Filip Przygoda, Jarosław Tarwacki(46.Szymon Boruch), Mikołaj Nowocień(46.Bartosz Szoja), Bartosz Sobczyk(46.Filip Nosarzewski – Maksym Sirozh(60.Rafał Wroński), Mikołaj Dębowski(60.Piotr Balsam), Robert Litawa, Mateusz Olkowski kpt.(69.Marek Kwiatkowski), Bartosz Tober  – Michał Piłatkowski(46.Rafał Szczeblewski)

Ławka rezerwowych: Venyamin Puzan

RKS Okęcie w meczu PP z AP Żyrardowianką (13-09-2023 r.)

Stoją od lewej: Bartosz Tober, Jarosław Tarwacki, Bartosz Sobczyk, Mikołaj Nowocień, Jakub Trzciński, Michał Piłatkowski

Dolny rząd od lewej: Filip Przygoda, Mikołaj Dębowski, Robert Litawa, Mateusz Olkowski kpt., Maksym Sirozh

Mecz IV rundy PP pomiędzy AP Żyrardowianką, a Okęciem zakończył się porażką lotników 3:0

Wszystkie gole gospodarze zdobyli w II połowie, a hat-trickiem popisał się doświadczony gracz AP – Rakoczy.

W pierwszej połowie trener Maciej Śliwowski wystawił zawodników , którzy do tej pory mało grali w ligowych meczach i nie zawiódł się na ich postawie. Po przerwie dokonał 7 zmian na bardziej doświadczonych piłkarzy, ale jakość gry Okęcia nie poprawiła się , a wręcz spadła. Rażące błędy w obronie kosztowały Okęcie słono, tracimy 3 gole i odpadamy już na wstępie rywalizacji o PP ?