Informacje

Trener drużyny
Włodzimierz Filaber
Włodzimierz Filaber
tel.
501 379 578
IV edycja turnieju Superdrob Cup 2017 - sobota 21.01.2017
Data: 2017-01-17
Serdecznie zapraszamy na IV SUPERDROB CUP 2017 w kategorii wiekowej U-14 dla rocznika 2003 i młodsi. Turniej odbędzie się w sobotę 21.01.2017 w hali... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-10-15
Aktualny terminarz: 16 października (niedziela) godz. 11:00 - RKS Okęcie - FC Komorów (zbiórka o 10:00 na naszym stadionie) 22 października (sobota)... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-10-10
Aktualny terminarz: 16 października (niedziela) godz. 11:00 - RKS Okęcie - FC Komorów (zbiórka o 10:00 na naszym stadionie) 22 października (sobota)... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-06-13
Rocznik 2004/5 gra w środę 15 czerwca o godz. 18:00 swój ostatni mecz rundy wiosennej. Przeciwnikiem będzie FC Komorów. Gramy na naszym stadionie.... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-06-10
W najbliższą sobotę 11.06 o godz. 10:00 gramy z Ożarowianką. Gramy w Ożarowie przy ul. Poznańskiej 123. Spotykamy się na parkingu naszego stadionu o... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2004 roku.
Zapraszamy na treningi.

W soboty i niedziele gramy sparingi i ligę. - oczywiście - w roczniku 2004. W okresie późno-jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali w OSiR przy ul. Gładkiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 100 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 22 1140 2004 0000 3802 7706 6980
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - 16.45
Środa - 16.45
Piątek - 16.45

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1MKS Korona Góra Kalwaria122790352:15
2KS Konstancin122581342:26
3RKS Okęcie W-wa122480439:25
4UKS GKS OSIECK122170530:23
5GKS Wilga Garwolin121961535:22
6UKS G-81 BEMOWO12512925:42
7UKS AMUR WILGA123101119:89
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 26-08-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Korona Góra Kalwaria2 : 1GKS Wilga Garwolin26-08-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria
UKS GKS OSIECK4 : 2KS Konstancin27-08-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO : PAUZJE 
UKS AMUR WILGA3 : 10RKS Okęcie W-wa26-08-2017
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
Kolejka nr 2
 
data: 30-08-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin5 : 2RKS Okęcie W-wa30-08-2017
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
PAUZJE : UKS AMUR WILGA 
KS Konstancin5 : 2UKS G-81 BEMOWO31-08-2017
o godzinie: 17:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
MKS Korona Góra Kalwaria3 : 4UKS GKS OSIECK30-08-2017
o godzinie: 17:00
 Góra Kalwaria
Kolejka nr 3
 
data: 02-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS GKS OSIECK2 : 0GKS Wilga Garwolin02-09-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO1 : 5MKS Korona Góra Kalwaria03-09-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS AMUR WILGA4 : 7KS Konstancin02-09-2017
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE 
Kolejka nr 4
 
data: 09-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin : PAUZJE 
KS Konstancin2 : 4RKS Okęcie W-wa09-09-2017
o godzinie: 14:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
MKS Korona Góra Kalwaria13 : 0UKS AMUR WILGA12-09-2017
o godzinie: 17:00
 Góra Kalwaria
UKS GKS OSIECK4 : 2UKS G-81 BEMOWO09-09-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
Kolejka nr 5
 
data: 16-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO2 : 2GKS Wilga Garwolin17-09-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS AMUR WILGA1 : 4UKS GKS OSIECK17-09-2017
o godzinie: 14:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie W-wa1 : 3MKS Korona Góra Kalwaria17-09-2017
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : KS Konstancin 
Kolejka nr 6
 
data: 20-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin1 : 3KS Konstancin19-09-2017
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
MKS Korona Góra Kalwaria : PAUZJE 
UKS GKS OSIECK1 : 2RKS Okęcie W-wa19-09-2017
o godzinie: 17:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO7 : 2UKS AMUR WILGA20-09-2017
o godzinie: 17:30
 Amur Stadion (Osiedle Wilga, Szpaka 8)
Kolejka nr 7
 
data: 23-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS AMUR WILGA0 : 10GKS Wilga Garwolin28-09-2017
o godzinie: 18:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie W-wa4 : 1UKS G-81 BEMOWO24-09-2017
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UKS GKS OSIECK 
KS Konstancin2 : 6MKS Korona Góra Kalwaria23-09-2017
o godzinie: 16:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
Kolejka nr 8
 
data: 30-09-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin2 : 1MKS Korona Góra Kalwaria30-09-2017
o godzinie: 16:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
KS Konstancin4 : 1UKS GKS OSIECK28-10-2017
o godzinie: 13:45
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
PAUZJE : UKS G-81 BEMOWO 
RKS Okęcie W-wa9 : 1UKS AMUR WILGA30-09-2017
o godzinie: 14:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 07-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa2 : 1GKS Wilga Garwolin08-10-2017
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA : PAUZJE 
UKS G-81 BEMOWO1 : 1KS Konstancin08-10-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS GKS OSIECK0 : 1MKS Korona Góra Kalwaria07-10-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
Kolejka nr 10
 
data: 14-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin2 : 0UKS GKS OSIECK14-10-2017
o godzinie: 10:15
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
MKS Korona Góra Kalwaria3 : 1UKS G-81 BEMOWO15-10-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria
KS Konstancin6 : 0UKS AMUR WILGA14-10-2017
o godzinie: 14:15
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa 
Kolejka nr 11
 
data: 21-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : GKS Wilga Garwolin 
RKS Okęcie W-wa0 : 3KS Konstancin22-10-2017
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA0 : 9MKS Korona Góra Kalwaria22-10-2017
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
UKS G-81 BEMOWO2 : 4UKS GKS OSIECK22-10-2017
o godzinie: 10:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Kolejka nr 12
 
data: 28-10-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin4 : 3UKS G-81 BEMOWO28-10-2017
o godzinie: 10:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
UKS GKS OSIECK6 : 3UKS AMUR WILGA29-10-2017
o godzinie: 15:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
MKS Korona Góra Kalwaria5 : 1RKS Okęcie W-wa29-10-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria
KS Konstancin : PAUZJE 
Kolejka nr 13
 
data: 04-11-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin5 : 2GKS Wilga Garwolin04-11-2017
o godzinie: 10:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
PAUZJE : MKS Korona Góra Kalwaria 
RKS Okęcie W-wa1 : 0UKS GKS OSIECK05-11-2017
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA5 : 3UKS G-81 BEMOWO04-11-2017
o godzinie: 14:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 14
AKTUALNA KOLEJKA
data: 11-11-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin5 : 0UKS AMUR WILGA09-11-2017
o godzinie: 18:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
UKS G-81 BEMOWO0 : 3RKS Okęcie W-wa12-11-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS GKS OSIECK : PAUZJE 
MKS Korona Góra Kalwaria1 : 2KS Konstancin11-11-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy