Informacje

Trener drużyny
Włodzimierz Filaber
Włodzimierz Filaber
tel.
501 379 578
IV edycja turnieju Superdrob Cup 2017 - sobota 21.01.2017
Data: 2017-01-17
Serdecznie zapraszamy na IV SUPERDROB CUP 2017 w kategorii wiekowej U-14 dla rocznika 2003 i młodsi. Turniej odbędzie się w sobotę 21.01.2017 w hali... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-10-15
Aktualny terminarz: 16 października (niedziela) godz. 11:00 - RKS Okęcie - FC Komorów (zbiórka o 10:00 na naszym stadionie) 22 października (sobota)... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-10-10
Aktualny terminarz: 16 października (niedziela) godz. 11:00 - RKS Okęcie - FC Komorów (zbiórka o 10:00 na naszym stadionie) 22 października (sobota)... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-06-13
Rocznik 2004/5 gra w środę 15 czerwca o godz. 18:00 swój ostatni mecz rundy wiosennej. Przeciwnikiem będzie FC Komorów. Gramy na naszym stadionie.... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-06-10
W najbliższą sobotę 11.06 o godz. 10:00 gramy z Ożarowianką. Gramy w Ożarowie przy ul. Poznańskiej 123. Spotykamy się na parkingu naszego stadionu o... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2004 roku.
Zapraszamy na treningi.

W soboty i niedziele gramy sparingi i ligę. - oczywiście - w roczniku 2004. W okresie późno-jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali w OSiR przy ul. Gładkiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

Terminy treningów

Poniedziałek - 16.45
Środa - 16.45
Piątek - 16.45

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1SPF SABIO 102790148:2
2LKS Jedność Żabieniec 102480228:12
3MKS Korona Góra Kalwaria 101752328:17
4LKS Perła Złotokłos 101543311:16
5KS Konstancin 101341518:32
6RKS Okęcie W-wa 101031614:21
7UKS Łady 10620811:38
8UKS GKS OSIECK 1041186:26
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 11-03-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin 3 : 1UKS Łady 11-03-2017
o godzinie: 12:30
 Konstancin-Jeziorna, Literatów
UKS GKS OSIECK 0 : 3LKS Jedność Żabieniec 04-04-2017
o godzinie: 17:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
LKS Perła Złotokłos 0 : 4SPF SABIO 11-03-2017
o godzinie: 15:15
 1 Maja 16, Piaseczno
RKS Okęcie W-wa 2 : 7MKS Korona Góra Kalwaria 05-04-2017
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 18-03-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin 1 : 2MKS Korona Góra Kalwaria 18-03-2017
o godzinie: 14:30
 
LKS Perła Złotokłos 1 : 0RKS Okęcie W-wa 18-03-2017
o godzinie: 10:00
 
LKS Jedność Żabieniec 0 : 3SPF SABIO 18-03-2017
o godzinie: 13:00
 
UKS Łady 4 : 0UKS GKS OSIECK 18-03-2017
o godzinie: 15:00
 
Kolejka nr 3
 
data: 25-03-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS GKS OSIECK 1 : 3KS Konstancin 25-03-2017
o godzinie: 13:45
 
SPF SABIO 7 : 0UKS Łady 25-03-2017
o godzinie: 11:00
 Powiatowy Ośrodek Sportu (Miętne, Główna 45)
RKS Okęcie W-wa 1 : 2LKS Jedność Żabieniec 25-03-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Korona Góra Kalwaria 0 : 1LKS Perła Złotokłos 26-03-2017
o godzinie: 10:00
 
Kolejka nr 4
 
data: 01-04-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin 2 : 2LKS Perła Złotokłos 01-04-2017
o godzinie: 14:30
 
LKS Jedność Żabieniec 4 : 1MKS Korona Góra Kalwaria 01-04-2017
o godzinie: 11:30
 
UKS Łady 2 : 1RKS Okęcie W-wa 01-04-2017
o godzinie: 18:00
 Wronik (Raszyn, Unii Europejskiej 2)
UKS GKS OSIECK 0 : 4SPF SABIO 01-04-2017
o godzinie: 11:00
 
Kolejka nr 5
 
data: 08-04-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
SPF SABIO 5 : 0KS Konstancin 09-04-2017
o godzinie: 12:00
 
RKS Okęcie W-wa 3 : 1UKS GKS OSIECK 09-04-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Korona Góra Kalwaria 3 : 1UKS Łady 09-04-2017
o godzinie: 10:00
 
LKS Perła Złotokłos 2 : 3LKS Jedność Żabieniec 12-04-2017
o godzinie: 17:00
 Traugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 6
 
data: 22-04-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin 2 : 5LKS Jedność Żabieniec 22-04-2017
o godzinie: 14:30
 
LKS Perła Złotokłos 2 : 0UKS Łady 10-05-2017
o godzinie: 17:00
 Złotokłos, Romualda Traugutta 10
UKS GKS OSIECK 2 : 2MKS Korona Góra Kalwaria 22-04-2017
o godzinie: 11:00
 
SPF SABIO 5 : 0RKS Okęcie W-wa 22-04-2017
o godzinie: 14:00
 
Kolejka nr 7
 
data: 29-04-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa 5 : 0KS Konstancin 26-04-2017
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Korona Góra Kalwaria 2 : 1SPF SABIO 29-04-2017
o godzinie: 10:00
 
LKS Perła Złotokłos 1 : 0UKS GKS OSIECK 29-04-2017
o godzinie: 10:00
 
LKS Jedność Żabieniec 5 : 0UKS Łady 28-04-2017
o godzinie: 17:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 15)
Kolejka nr 8
 
data: 06-05-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady 2 : 4KS Konstancin 06-05-2017
o godzinie: 10:00
 Wronik (Raszyn, Unii Europejskiej 2)
LKS Jedność Żabieniec 3 : 0UKS GKS OSIECK 17-05-2017
o godzinie: 17:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 15)
SPF SABIO 5 : 0LKS Perła Złotokłos 07-05-2017
o godzinie: 11:00
 Powiatowy Ośrodek Sportu (Miętne, Główna 45)
MKS Korona Góra Kalwaria 0 : 2RKS Okęcie W-wa 06-05-2017
o godzinie: 10:00
 
Kolejka nr 9
 
data: 13-05-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Korona Góra Kalwaria 9 : 1KS Konstancin 14-05-2017
o godzinie: 10:00
 
RKS Okęcie W-wa 0 : 0LKS Perła Złotokłos 13-05-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SPF SABIO 3 : 0LKS Jedność Żabieniec 13-05-2017
o godzinie: 14:00
 
UKS GKS OSIECK 2 : 1UKS Łady 13-05-2017
o godzinie: 11:00
 
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 20-05-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin 2 : 0UKS GKS OSIECK 24-05-2017
o godzinie: 18:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
UKS Łady 0 : 11SPF SABIO 20-05-2017
o godzinie: 15:00
 
LKS Jedność Żabieniec 3 : 0RKS Okęcie W-wa 20-05-2017
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Piasecznie (Piaseczno, 1 Maja 16)
LKS Perła Złotokłos 2 : 2MKS Korona Góra Kalwaria 20-05-2017
o godzinie: 10:00
 
Kolejka nr 11
 
data: 27-05-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Perła Złotokłos : KS Konstancin 27-05-2017
o godzinie: 12:30
 
MKS Korona Góra Kalwaria : LKS Jedność Żabieniec 27-05-2017
o godzinie: 10:00
 
RKS Okęcie W-wa : UKS Łady 28-05-2017
o godzinie: 11:00
 
SPF SABIO : UKS GKS OSIECK 28-05-2017
o godzinie: 12:00
 Powiatowy Ośrodek Sportu (Miętne, Główna 45)
Kolejka nr 12
 
data: 03-06-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin : SPF SABIO 02-06-2017
o godzinie: 18:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
UKS GKS OSIECK : RKS Okęcie W-wa 03-06-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS Łady : MKS Korona Góra Kalwaria 03-06-2017
o godzinie: 16:00
 
LKS Jedność Żabieniec : LKS Perła Złotokłos 04-06-2017
o godzinie: 11:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 15)
Kolejka nr 13
 
data: 10-06-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Jedność Żabieniec : KS Konstancin 10-06-2017 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 15)
UKS Łady : LKS Perła Złotokłos 11-06-2017
o godzinie: 15:00
 Wronik (Raszyn, Unii Europejskiej 2)
MKS Korona Góra Kalwaria : UKS GKS OSIECK 10-06-2017
o godzinie: 10:00
 
RKS Okęcie W-wa : SPF SABIO 11-06-2017
o godzinie: 11:00
 
Kolejka nr 14
 
data: 17-06-2017
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin : RKS Okęcie W-wa 16-06-2017
o godzinie: 18:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
SPF SABIO : MKS Korona Góra Kalwaria 17-06-2017 
UKS GKS OSIECK : LKS Perła Złotokłos 17-06-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS Łady : LKS Jedność Żabieniec 17-06-2017
o godzinie: 16:00
 
Drużyna
Rocznik 2004 - Informacje

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy