Informacje

Trener drużyny
Włodzimierz Filaber
Włodzimierz Filaber
tel.
501 379 578
RKS Okęcie Warszawa - UKS G-81 Bemowo 4:4  (2004)
Data: 2018-04-30
5. kolejka RKS Okęcie Warszawa – UKS G-81 Bemowo 4:4 (1:4) Bramki:Maciej Adamczyk 28’ Michał Chrząszcz 38’ Sebastian Kintop 40’ Sebastian Borowski 45... czytaj więcej
IV edycja turnieju Superdrob Cup 2017 - sobota 21.01.2017
Data: 2017-01-17
Serdecznie zapraszamy na IV SUPERDROB CUP 2017 w kategorii wiekowej U-14 dla rocznika 2003 i młodsi. Turniej odbędzie się w sobotę 21.01.2017 w hali... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-10-15
Aktualny terminarz: 16 października (niedziela) godz. 11:00 - RKS Okęcie - FC Komorów (zbiórka o 10:00 na naszym stadionie) 22 października (sobota)... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-10-10
Aktualny terminarz: 16 października (niedziela) godz. 11:00 - RKS Okęcie - FC Komorów (zbiórka o 10:00 na naszym stadionie) 22 października (sobota)... czytaj więcej
Rocznik 2004
Data: 2016-06-13
Rocznik 2004/5 gra w środę 15 czerwca o godz. 18:00 swój ostatni mecz rundy wiosennej. Przeciwnikiem będzie FC Komorów. Gramy na naszym stadionie.... czytaj więcej
Informacje

UWAGA !!! Rozpoczął się nabór uzupełniający chłopców urodzonych w 2004 roku.
Zapraszamy na treningi.

W soboty i niedziele gramy sparingi i ligę. - oczywiście - w roczniku 2004. W okresie późno-jesienno-zimowym treningi odbywają się na hali w OSiR przy ul. Gładkiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem lub od razu na kilka próbnych treningów.

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 100 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 22 1140 2004 0000 3802 7706 6980
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Poniedziałek - 16.45
Środa - 16.45
Piątek - 16.45

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1GKS Wilga Garwolin82170130:7
2AKADEMIA SPORTU WESOŁA71860127:12
3UKS G-81 BEMOWO71031323:20
4RKS Okęcie71031314:17
5UKS AMUR WILGA7620512:27
6UKS GKS OSIECK6620416:24
7KS Wesoła600065:20
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 17-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS GKS OSIECK : pauzuje w kolejce 
UKS G-81 BEMOWO2 : 3AKADEMIA SPORTU WESOŁA11-04-2018
o godzinie: 18:00
 Rembertów Stadion (Warszawa-Rembertów, Strażacka 121)
UKS AMUR WILGA0 : 1GKS Wilga Garwolin12-04-2018
o godzinie: 17:30
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie : KS Wesoła09-05-2018
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 24-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Wesoła : pauzuje w kolejce 
GKS Wilga Garwolin5 : 0RKS Okęcie18-04-2018
o godzinie: 19:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA9 : 2UKS AMUR WILGA24-03-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion KS Wesoła (Kobyłka, Napoleona 2a)
UKS GKS OSIECK : UKS G-81 BEMOWO15-05-2018
o godzinie: 18:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
Kolejka nr 3
 
data: 07-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO : pauzuje w kolejce 
UKS AMUR WILGA6 : 2UKS GKS OSIECK07-04-2018
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie1 : 0AKADEMIA SPORTU WESOŁA07-04-2018
o godzinie: 09:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Wesoła0 : 8GKS Wilga Garwolin07-04-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Ząbki, Juliusza Słowackiego 21)
Kolejka nr 4
 
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin : pauzuje w kolejce 
AKADEMIA SPORTU WESOŁA2 : 1KS Wesoła14-04-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
UKS GKS OSIECK4 : 3RKS Okęcie15-04-2018
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO6 : 0UKS AMUR WILGA15-04-2018
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 5
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS AMUR WILGA : pauzuje w kolejce 
RKS Okęcie4 : 4UKS G-81 BEMOWO21-04-2018
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS GKS OSIECK4 : 2KS Wesoła22-04-2018
o godzinie: 17:20
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
GKS Wilga Garwolin2 : 3AKADEMIA SPORTU WESOŁA15-05-2018
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
Kolejka nr 6
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : pauzuje w kolejce 
UKS GKS OSIECK2 : 3GKS Wilga Garwolin28-04-2018
o godzinie: 14:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO2 : 0KS Wesoła29-04-2018
o godzinie: 19:30
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS AMUR WILGA0 : 5RKS Okęcie28-04-2018
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
Kolejka nr 7
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : pauzuje w kolejce 
KS Wesoła : UKS AMUR WILGA25-04-2018
o godzinie: 17:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
GKS Wilga Garwolin5 : 1UKS G-81 BEMOWO09-05-2018
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA4 : 2UKS GKS OSIECK06-05-2018
o godzinie: 18:30
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
Kolejka nr 8
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS GKS OSIECK : pauzuje w kolejce 
AKADEMIA SPORTU WESOŁA6 : 2UKS G-81 BEMOWO12-05-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion KS Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego )
GKS Wilga Garwolin2 : 1UKS AMUR WILGA12-05-2018
o godzinie: 14:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
KS Wesoła0 : 1RKS Okęcie12-05-2018
o godzinie: 20:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
Kolejka nr 9
 
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Wesoła : pauzuje w kolejce 
RKS Okęcie0 : 4GKS Wilga Garwolin20-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA : AKADEMIA SPORTU WESOŁA20-05-2018
o godzinie: 13:00
 Szpaka 1 (Wilga )
UKS G-81 BEMOWO6 : 2UKS GKS OSIECK20-05-2018
o godzinie: 19:30
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 10
 
data: 23-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO : pauzuje w kolejce 
UKS GKS OSIECK : UKS AMUR WILGA23-05-2018
o godzinie: 18:30
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : RKS Okęcie07-06-2018
o godzinie: 20:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
GKS Wilga Garwolin : KS Wesoła13-06-2018
o godzinie: 19:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
Kolejka nr 11
 
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin : pauzuje w kolejce 
KS Wesoła : AKADEMIA SPORTU WESOŁA27-05-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
RKS Okęcie : UKS GKS OSIECK26-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA : UKS G-81 BEMOWO27-05-2018
o godzinie: 18:00
 Szpaka 1 (Wilga )
Kolejka nr 12
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS AMUR WILGA : pauzuje w kolejce 
UKS G-81 BEMOWO : RKS Okęcie03-06-2018
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
KS Wesoła : UKS GKS OSIECK03-06-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : GKS Wilga Garwolin03-06-2018
o godzinie: 17:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
Kolejka nr 13
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : pauzuje w kolejce 
GKS Wilga Garwolin : UKS GKS OSIECK09-06-2018 
KS Wesoła : UKS G-81 BEMOWO10-06-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
RKS Okęcie : UKS AMUR WILGA09-06-2018 
Kolejka nr 14
AKTUALNA KOLEJKA
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : pauzuje w kolejce 
UKS AMUR WILGA3 : 2KS Wesoła16-06-2018 
UKS G-81 BEMOWO : GKS Wilga Garwolin17-06-2018
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS GKS OSIECK : AKADEMIA SPORTU WESOŁA16-06-2018 
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy