Tabela i wyniki

Rocznik 2004 - Sezon 2018/2019 - II Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 (JESIEŃ)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1KS Milan Milanówek6113218:7
2SEMP II Ursynów51031110:5
3FC KOMORÓW51031112:10
4GKS Pogoń Grodzisk Maz.3930016:1
5UKS GOSiR Stare Babice531047:10
6RKS Okęcie631055:20
7KS Błonianka431032:7
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 25-08-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS GOSiR Stare Babice2 : 3FC KOMORÓW05-09-2018
o godzinie: 18:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
SEMP II Ursynów0 : 2GKS Pogoń Grodzisk Maz.26-08-2018
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie0 : 1KS Błonianka26-08-2018
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : KS Milan Milanówek 
Kolejka nr 2
 
data: 29-08-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW2 : 2KS Milan Milanówek29-08-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Błonianka : PAUZJE 
GKS Pogoń Grodzisk Maz.10 : 1RKS Okęcie29-08-2018
o godzinie: 15:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
UKS GOSiR Stare Babice1 : 3SEMP II Ursynów29-08-2018
o godzinie: 17:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
Kolejka nr 3
 
data: 01-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
SEMP II Ursynów4 : 2FC KOMORÓW02-09-2018
o godzinie: 11:40
 ORLIK - SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
RKS Okęcie2 : 1UKS GOSiR Stare Babice01-09-2018
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : GKS Pogoń Grodzisk Maz. 
KS Milan Milanówek1 : 0KS Błonianka31-08-2018
o godzinie: 19:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
Kolejka nr 4
 
data: 08-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW3 : 1KS Błonianka08-09-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
GKS Pogoń Grodzisk Maz.4 : 0KS Milan Milanówek08-09-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
UKS GOSiR Stare Babice : PAUZJE 
SEMP II Ursynów3 : 0RKS Okęcie08-09-2018
o godzinie: 10:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 5
 
data: 15-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie1 : 2FC KOMORÓW15-09-2018
o godzinie: 15:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : SEMP II Ursynów 
KS Milan Milanówek2 : 0UKS GOSiR Stare Babice15-09-2018
o godzinie: 14:30
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Błonianka : GKS Pogoń Grodzisk Maz.27-09-2018
o godzinie: 16:30
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
Kolejka nr 6
 
data: 19-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : GKS Pogoń Grodzisk Maz.19-09-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS GOSiR Stare Babice3 : 0KS Błonianka20-09-2018
o godzinie: 18:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
SEMP II Ursynów0 : 0KS Milan Milanówek19-09-2018
o godzinie: 14:30
 HUTNIK (Warszawa-Bielany, Marymoncka 42)
RKS Okęcie : PAUZJE 
Kolejka nr 7
AKTUALNA KOLEJKA
data: 22-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW 
KS Milan Milanówek3 : 1RKS Okęcie23-09-2018
o godzinie: 13:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Błonianka : SEMP II Ursynów23-09-2018
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : UKS GOSiR Stare Babice23-09-2018
o godzinie: 14:15
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
Kolejka nr 8
 
data: 29-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : UKS GOSiR Stare Babice29-09-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : SEMP II Ursynów29-09-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Błonianka : RKS Okęcie29-09-2018
o godzinie: 10:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
KS Milan Milanówek : PAUZJE 
Kolejka nr 9
 
data: 06-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Milan Milanówek : FC KOMORÓW06-10-2018 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
PAUZJE : KS Błonianka 
RKS Okęcie : GKS Pogoń Grodzisk Maz.06-10-2018
o godzinie: 13:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SEMP II Ursynów : UKS GOSiR Stare Babice06-10-2018
o godzinie: 12:00
 KS SEMP (Warszawa-Ursynów, Koncertowa 4)
Kolejka nr 10
 
data: 13-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : SEMP II Ursynów13-10-2018 
UKS GOSiR Stare Babice : RKS Okęcie13-10-2018
o godzinie: 11:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : PAUZJE 
KS Błonianka : KS Milan Milanówek13-10-2018 
Kolejka nr 11
 
data: 20-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka : FC KOMORÓW20-10-2018 
KS Milan Milanówek : GKS Pogoń Grodzisk Maz.20-10-2018 
PAUZJE : UKS GOSiR Stare Babice 
RKS Okęcie : SEMP II Ursynów20-10-2018 
Kolejka nr 12
 
data: 27-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : RKS Okęcie27-10-2018 
SEMP II Ursynów : PAUZJE 
UKS GOSiR Stare Babice : KS Milan Milanówek27-10-2018
o godzinie: 11:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : KS Błonianka27-10-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
Kolejka nr 13
 
data: 03-11-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń Grodzisk Maz. : FC KOMORÓW03-11-2018
o godzinie: 10:00
 GKS Pogoń Grodzisk Maz. (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Błonianka : UKS GOSiR Stare Babice03-11-2018 
KS Milan Milanówek : SEMP II Ursynów03-11-2018 
PAUZJE : RKS Okęcie 
Kolejka nr 14
 
data: 10-11-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE 
RKS Okęcie : KS Milan Milanówek10-11-2018 
SEMP II Ursynów : KS Błonianka10-11-2018 
UKS GOSiR Stare Babice : GKS Pogoń Grodzisk Maz.10-11-2018
o godzinie: 11:00
 UKS GOSIR STARE BABICE (Borzęcin Duży, Warszawska 697)

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy