Tabela i wyniki

Rocznik 2004 - Sezon 2017/2018 - III Liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3 (WIOSNA)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1GKS Wilga Garwolin82170130:7
2AKADEMIA SPORTU WESOŁA71860127:12
3UKS G-81 BEMOWO71031323:20
4RKS Okęcie71031314:17
5UKS AMUR WILGA7620512:27
6UKS GKS OSIECK6620416:24
7KS Wesoła600065:20
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 17-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS GKS OSIECK : pauzuje w kolejce 
UKS G-81 BEMOWO2 : 3AKADEMIA SPORTU WESOŁA11-04-2018
o godzinie: 18:00
 Rembertów Stadion (Warszawa-Rembertów, Strażacka 121)
UKS AMUR WILGA0 : 1GKS Wilga Garwolin12-04-2018
o godzinie: 17:30
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie : KS Wesoła09-05-2018
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 24-03-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Wesoła : pauzuje w kolejce 
GKS Wilga Garwolin5 : 0RKS Okęcie18-04-2018
o godzinie: 19:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA9 : 2UKS AMUR WILGA24-03-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion KS Wesoła (Kobyłka, Napoleona 2a)
UKS GKS OSIECK : UKS G-81 BEMOWO15-05-2018
o godzinie: 18:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
Kolejka nr 3
 
data: 07-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO : pauzuje w kolejce 
UKS AMUR WILGA6 : 2UKS GKS OSIECK07-04-2018
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie1 : 0AKADEMIA SPORTU WESOŁA07-04-2018
o godzinie: 09:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Wesoła0 : 8GKS Wilga Garwolin07-04-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Ząbki, Juliusza Słowackiego 21)
Kolejka nr 4
 
data: 14-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin : pauzuje w kolejce 
AKADEMIA SPORTU WESOŁA2 : 1KS Wesoła14-04-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
UKS GKS OSIECK4 : 3RKS Okęcie15-04-2018
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO6 : 0UKS AMUR WILGA15-04-2018
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 5
 
data: 21-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS AMUR WILGA : pauzuje w kolejce 
RKS Okęcie4 : 4UKS G-81 BEMOWO21-04-2018
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS GKS OSIECK4 : 2KS Wesoła22-04-2018
o godzinie: 17:20
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
GKS Wilga Garwolin2 : 3AKADEMIA SPORTU WESOŁA15-05-2018
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
Kolejka nr 6
 
data: 28-04-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : pauzuje w kolejce 
UKS GKS OSIECK2 : 3GKS Wilga Garwolin28-04-2018
o godzinie: 14:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO2 : 0KS Wesoła29-04-2018
o godzinie: 19:30
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS AMUR WILGA0 : 5RKS Okęcie28-04-2018
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
Kolejka nr 7
 
data: 05-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : pauzuje w kolejce 
KS Wesoła : UKS AMUR WILGA25-04-2018
o godzinie: 17:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
GKS Wilga Garwolin5 : 1UKS G-81 BEMOWO09-05-2018
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA4 : 2UKS GKS OSIECK06-05-2018
o godzinie: 18:30
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
Kolejka nr 8
 
data: 12-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS GKS OSIECK : pauzuje w kolejce 
AKADEMIA SPORTU WESOŁA6 : 2UKS G-81 BEMOWO12-05-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion KS Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego )
GKS Wilga Garwolin2 : 1UKS AMUR WILGA12-05-2018
o godzinie: 14:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
KS Wesoła0 : 1RKS Okęcie12-05-2018
o godzinie: 20:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
Kolejka nr 9
 
data: 19-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Wesoła : pauzuje w kolejce 
RKS Okęcie0 : 4GKS Wilga Garwolin20-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA : AKADEMIA SPORTU WESOŁA20-05-2018
o godzinie: 13:00
 Szpaka 1 (Wilga )
UKS G-81 BEMOWO6 : 2UKS GKS OSIECK20-05-2018
o godzinie: 19:30
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
Kolejka nr 10
 
data: 23-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO : pauzuje w kolejce 
UKS GKS OSIECK : UKS AMUR WILGA23-05-2018
o godzinie: 18:30
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : RKS Okęcie07-06-2018
o godzinie: 20:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
GKS Wilga Garwolin : KS Wesoła13-06-2018
o godzinie: 19:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
Kolejka nr 11
 
data: 26-05-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin : pauzuje w kolejce 
KS Wesoła : AKADEMIA SPORTU WESOŁA27-05-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
RKS Okęcie : UKS GKS OSIECK26-05-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA : UKS G-81 BEMOWO27-05-2018
o godzinie: 18:00
 Szpaka 1 (Wilga )
Kolejka nr 12
 
data: 02-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS AMUR WILGA : pauzuje w kolejce 
UKS G-81 BEMOWO : RKS Okęcie03-06-2018
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
KS Wesoła : UKS GKS OSIECK03-06-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : GKS Wilga Garwolin03-06-2018
o godzinie: 17:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
Kolejka nr 13
 
data: 09-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AKADEMIA SPORTU WESOŁA : pauzuje w kolejce 
GKS Wilga Garwolin : UKS GKS OSIECK09-06-2018 
KS Wesoła : UKS G-81 BEMOWO10-06-2018
o godzinie: 10:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
RKS Okęcie : UKS AMUR WILGA09-06-2018 
Kolejka nr 14
AKTUALNA KOLEJKA
data: 16-06-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : pauzuje w kolejce 
UKS AMUR WILGA3 : 2KS Wesoła16-06-2018 
UKS G-81 BEMOWO : GKS Wilga Garwolin17-06-2018
o godzinie: 18:00
 BOPN (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
UKS GKS OSIECK : AKADEMIA SPORTU WESOŁA16-06-2018 
Rocznik 2004 - Sezon 2017/2018 - III Liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 MKS Korona Góra Kalwaria 12 27 9 0 3 52:15
2 KS Konstancin 12 25 8 1 3 42:26
3 RKS Okęcie W-wa 12 24 8 0 4 39:25
4 UKS GKS OSIECK 12 21 7 0 5 30:23
5 GKS Wilga Garwolin 12 19 6 1 5 35:22
6 UKS G-81 BEMOWO 12 5 1 2 9 25:42
7 UKS AMUR WILGA 12 3 1 0 11 19:89
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 26-08-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Korona Góra Kalwaria 2 : 1 GKS Wilga Garwolin 26-08-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria
UKS GKS OSIECK 4 : 2 KS Konstancin 27-08-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO : PAUZJE  
UKS AMUR WILGA 3 : 10 RKS Okęcie W-wa 26-08-2017
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
Kolejka nr 2
 
data: 30-08-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin 5 : 2 RKS Okęcie W-wa 30-08-2017
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
PAUZJE : UKS AMUR WILGA  
KS Konstancin 5 : 2 UKS G-81 BEMOWO 31-08-2017
o godzinie: 17:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
MKS Korona Góra Kalwaria 3 : 4 UKS GKS OSIECK 30-08-2017
o godzinie: 17:00
 Góra Kalwaria
Kolejka nr 3
 
data: 02-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS GKS OSIECK 2 : 0 GKS Wilga Garwolin 02-09-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO 1 : 5 MKS Korona Góra Kalwaria 03-09-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS AMUR WILGA 4 : 7 KS Konstancin 02-09-2017
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE  
Kolejka nr 4
 
data: 09-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin : PAUZJE  
KS Konstancin 2 : 4 RKS Okęcie W-wa 09-09-2017
o godzinie: 14:30
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
MKS Korona Góra Kalwaria 13 : 0 UKS AMUR WILGA 12-09-2017
o godzinie: 17:00
 Góra Kalwaria
UKS GKS OSIECK 4 : 2 UKS G-81 BEMOWO 09-09-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
Kolejka nr 5
 
data: 16-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO 2 : 2 GKS Wilga Garwolin 17-09-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS AMUR WILGA 1 : 4 UKS GKS OSIECK 17-09-2017
o godzinie: 14:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie W-wa 1 : 3 MKS Korona Góra Kalwaria 17-09-2017
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : KS Konstancin  
Kolejka nr 6
 
data: 20-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin 1 : 3 KS Konstancin 19-09-2017
o godzinie: 19:30
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
MKS Korona Góra Kalwaria : PAUZJE  
UKS GKS OSIECK 1 : 2 RKS Okęcie W-wa 19-09-2017
o godzinie: 17:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
UKS G-81 BEMOWO 7 : 2 UKS AMUR WILGA 20-09-2017
o godzinie: 17:30
 Amur Stadion (Osiedle Wilga, Szpaka 8)
Kolejka nr 7
 
data: 23-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS AMUR WILGA 0 : 10 GKS Wilga Garwolin 28-09-2017
o godzinie: 18:00
 Szpaka 1 (Wilga )
RKS Okęcie W-wa 4 : 1 UKS G-81 BEMOWO 24-09-2017
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UKS GKS OSIECK  
KS Konstancin 2 : 6 MKS Korona Góra Kalwaria 23-09-2017
o godzinie: 16:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
Kolejka nr 8
 
data: 30-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin 2 : 1 MKS Korona Góra Kalwaria 30-09-2017
o godzinie: 16:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
KS Konstancin 4 : 1 UKS GKS OSIECK 28-10-2017
o godzinie: 13:45
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
PAUZJE : UKS G-81 BEMOWO  
RKS Okęcie W-wa 9 : 1 UKS AMUR WILGA 30-09-2017
o godzinie: 14:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 07-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa 2 : 1 GKS Wilga Garwolin 08-10-2017
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA : PAUZJE  
UKS G-81 BEMOWO 1 : 1 KS Konstancin 08-10-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS GKS OSIECK 0 : 1 MKS Korona Góra Kalwaria 07-10-2017
o godzinie: 11:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
Kolejka nr 10
 
data: 14-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin 2 : 0 UKS GKS OSIECK 14-10-2017
o godzinie: 10:15
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
MKS Korona Góra Kalwaria 3 : 1 UKS G-81 BEMOWO 15-10-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria
KS Konstancin 6 : 0 UKS AMUR WILGA 14-10-2017
o godzinie: 14:15
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa  
Kolejka nr 11
 
data: 21-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : GKS Wilga Garwolin  
RKS Okęcie W-wa 0 : 3 KS Konstancin 22-10-2017
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA 0 : 9 MKS Korona Góra Kalwaria 22-10-2017
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 (Wilga )
UKS G-81 BEMOWO 2 : 4 UKS GKS OSIECK 22-10-2017
o godzinie: 10:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Kolejka nr 12
 
data: 28-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin 4 : 3 UKS G-81 BEMOWO 28-10-2017
o godzinie: 10:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
UKS GKS OSIECK 6 : 3 UKS AMUR WILGA 29-10-2017
o godzinie: 15:00
 Osieck Arena (Osieck, Warszawska 61)
MKS Korona Góra Kalwaria 5 : 1 RKS Okęcie W-wa 29-10-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria
KS Konstancin : PAUZJE  
Kolejka nr 13
 
data: 04-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Konstancin 5 : 2 GKS Wilga Garwolin 04-11-2017
o godzinie: 10:00
 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna, Literatów 1)
PAUZJE : MKS Korona Góra Kalwaria  
RKS Okęcie W-wa 1 : 0 UKS GKS OSIECK 05-11-2017
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS AMUR WILGA 5 : 3 UKS G-81 BEMOWO 04-11-2017
o godzinie: 14:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 14
AKTUALNA KOLEJKA
data: 11-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Wilga Garwolin 5 : 0 UKS AMUR WILGA 09-11-2017
o godzinie: 18:00
 GKS WILGA GARWOLIN (Garwolin, Sportowa 34)
UKS G-81 BEMOWO 0 : 3 RKS Okęcie W-wa 12-11-2017
o godzinie: 14:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
UKS GKS OSIECK : PAUZJE  
MKS Korona Góra Kalwaria 1 : 2 KS Konstancin 11-11-2017
o godzinie: 10:00
 Góra Kalwaria

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy