tel.
608 597 690
RKS Okęcie - UKS Okęcie 2014 17:8  (sparing)
Data: 2017-06-07
W meczu padło aż 25 bramek (film) Zawodnicy grali 5 x 15min. Bramki dla RKS Okęcie strzelali: Patryk Tarkowski x6, Antoni Joński x6, Kacper... czytaj więcej
Zapowiedź. RKS Okęcie - UKS Okęcie 2014 (sparing)
Data: 2017-06-06
Sparing rocznika 2009/10 Mecz zostanie rozegrany na naszym stadionie w środę 07.06.2017 o godz. 17:00. Zbiórka 16:40. Stroje- niebiesko-biało-... czytaj więcej
Białe Wilki - Okęcie 10:6 (sparing)
Data: 2017-05-27
Mecz został przerwany w III kwarcie z powodu ulewnego deszczu. Na filmie obszerny skrót ze sparingu. Sprostowanie: RKS Okęcie rozegrał niedokończony... czytaj więcej
Zapowiedź. KS Armado - RKS Okęcie (sparing)
Data: 2017-05-25
W piątek 26.05.2017, Służewiec, na terenie Toru Wyścigów Konnych rozegramy mecz sparingowy z drużyną "Białe Wilki". Zbiórka o 18:15 na miejscu.
RKS Okęcie Warszawa - Drukarz Warszawa 14:1 (sparing)
Data: 2017-05-23
W ubiegłą niedzielę odbył się sparing zawodników z rocznika 2010. Młodzi piłkarze RKS Okęcie odnieśli bardzo przekonujące zwycięstwo. 14:1 Brawo... czytaj więcej