tel.
605 515 675
Powołanie do kadry U-15 MZPN
Data: 2016-11-29
Nasz zawodnik, Jakub Goleniewski otrzymał powołanie do kadry Reprezentacji Mazowsza U-15 (rocznik 2002) na turniej SEMP CUP, który odbędzi się 03-04.... czytaj więcej
Data: 2016-10-10
W tej kolejce ligowej podejmowaliśmy na własnym boisku zespół Błyskawicy. Fju... fju... co to był za mecz! Akcje pod jedną i pod drugą bramką,... czytaj więcej
VIII kolejka ligowa. Balkan Team - RKS OKĘCIE WARSZAWA 0:1
Data: 2016-10-02
W meczu 8. kolejki ligowej jechaliśmy na boisko Balkan Team. Na miejscu okazało się, że na szczęście boisko jest trawiaste, ale... niestety nieco... czytaj więcej
VII kolejka ligowa. GKS Świt Warszawa - RKS OKĘCIE WARSZAWA 0:4
Data: 2016-09-28
W wyjazdowym meczu przeciwko drużynie GKS Świt odnieśliśmy zwycięstwo 0 : 4. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, natomiast w drugiej połowie... czytaj więcej
Data: 2016-09-16
Niedzielny mecz rozgrywaliśmy przy idealnej pogodzie. Na stadionie Hutnika Warszawa. Podobnie jak nasz stadion, jest to obiekt z duszą, historią...... czytaj więcej