Informacje

Trener drużyny
Krzysztof Figaszewski
Krzysztof Figaszewski
tel.
664 585 802
Data: 2018-04-24
RKS Okęcie - KS Bednarska (Polonia Warszawa) 25.04.2018 (środa) godz.17.00 Stadion RKS Okęcie   Spotkanie RKS Okęcie - LZS Snajper Sośninka 28.04.... czytaj więcej
RKS Okęcie Warszawa - FC Komorów, 3 : 4, rocznik 2001
Data: 2018-04-09
Mecz z FC Komorów przebiegał pod nasze dykatando. Brzmi to może niewiarygodnie, patrząc na wynik, ale rzeczywiście tak było. Od początku spotkania... czytaj więcej
Data: 2018-04-06
W ramach III kolejki ligowej zmierzymy się z zespołem FC Komorów.  Mecz zostanie rozegrany 07.04.2018 (sobota) o godzinie 11.00 na naszym obiekcie ul... czytaj więcej
Data: 2018-03-23
Pierwsza kolejka została przełożona na dzień 25.04.2018 godz. 17.00. W ramach II kolejki ligowej zmierzymy się z zespołem UKS Błyskawica Warszawa. ... czytaj więcej
RKS Okęcie Warszawa - MKS Piast Piastów 3:4 (rocznik 2001)
Data: 2017-11-06
10. kolejka Okęcie Warszawa – Piast Piastów 3:4 (0:4) Bramki: Piotr Wróblewski, Łukasz Węcławski, Kacper Kucharski Skład Okęcia: Adamowicz, Balsam,... czytaj więcej
Informacje

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 100 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 95 1140 2004 0000 3102 7706 6979​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Wtorek -  godz.17.00
Czwartek -  godz. 17.00
Piątek-  godz.17.00

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 LKS Sparta Jazgarzew 3 9 3 0 0 17:1
2 UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 3 6 2 0 1 12:7
3 FC KOMORÓW 4 6 2 0 2 12:14
4 LZS SNAJPER SOŚNINKA 3 3 1 0 2 7:10
5 RKS Okęcie W-wa 2 0 0 0 2 5:12
6 KS BEDNARSKA 1 0 0 0 1 1:10
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 17-03-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 3 : 1 FC KOMORÓW 27-03-2018
o godzinie: 19:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
RKS Okęcie W-wa : KS BEDNARSKA 25-04-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : LKS Sparta Jazgarzew  
PAUZJE : LZS SNAJPER SOŚNINKA  
Kolejka nr 2
 
data: 24-03-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 7 : 3 LZS SNAJPER SOŚNINKA 24-03-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Sparta Jazgarzew : PAUZJE  
KS BEDNARSKA : PAUZJE  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 8 : 2 RKS Okęcie W-wa 24-03-2018
o godzinie: 10:00
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
Kolejka nr 3
 
data: 07-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa 3 : 4 FC KOMORÓW 07-04-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA  
PAUZJE : KS BEDNARSKA  
LZS SNAJPER SOŚNINKA 0 : 2 LKS Sparta Jazgarzew 07-04-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
Kolejka nr 4
 
data: 14-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW 0 : 5 LKS Sparta Jazgarzew 14-04-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
KS BEDNARSKA : LZS SNAJPER SOŚNINKA 15-04-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : PAUZJE  
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE  
Kolejka nr 5
AKTUALNA KOLEJKA
data: 21-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW  
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa  
LZS SNAJPER SOŚNINKA 4 : 1 UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 21-04-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
LKS Sparta Jazgarzew 10 : 1 KS BEDNARSKA 22-04-2018
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 6
 
data: 28-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : KS BEDNARSKA 28-04-2018
o godzinie: 19:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : LKS Sparta Jazgarzew 29-04-2018
o godzinie: 17:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
RKS Okęcie W-wa : LZS SNAJPER SOŚNINKA 10-05-2018
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : PAUZJE  
Kolejka nr 7
 
data: 05-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : PAUZJE  
LKS Sparta Jazgarzew : RKS Okęcie W-wa 06-05-2018
o godzinie: 10:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
KS BEDNARSKA : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 06-05-2018
o godzinie: 16:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 8
 
data: 12-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 12-05-2018  
KS BEDNARSKA : RKS Okęcie W-wa 13-05-2018
o godzinie: 20:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
LKS Sparta Jazgarzew : PAUZJE  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : PAUZJE  
Kolejka nr 9
 
data: 19-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LZS SNAJPER SOŚNINKA : FC KOMORÓW 19-05-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
PAUZJE : LKS Sparta Jazgarzew  
PAUZJE : KS BEDNARSKA  
RKS Okęcie W-wa : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 19-05-2018  
Kolejka nr 10
 
data: 23-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : RKS Okęcie W-wa 23-05-2018  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : PAUZJE  
KS BEDNARSKA : PAUZJE  
LKS Sparta Jazgarzew : LZS SNAJPER SOŚNINKA 23-05-2018  LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 11
 
data: 26-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta Jazgarzew : FC KOMORÓW 26-05-2018
o godzinie: 12:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LZS SNAJPER SOŚNINKA : KS BEDNARSKA 26-05-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
PAUZJE : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA  
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa  
Kolejka nr 12
 
data: 02-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE  
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : LZS SNAJPER SOŚNINKA 02-06-2018
o godzinie: 12:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
KS BEDNARSKA : LKS Sparta Jazgarzew 03-06-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 13
 
data: 09-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS BEDNARSKA : FC KOMORÓW 10-06-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
LKS Sparta Jazgarzew : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 10-06-2018
o godzinie: 12:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LZS SNAJPER SOŚNINKA : RKS Okęcie W-wa 09-06-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion w Sobolewie (Sobolew, Onufrego Błachnio 1)
PAUZJE : PAUZJE  
Kolejka nr 14
 
data: 16-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE  
PAUZJE : LZS SNAJPER SOŚNINKA  
RKS Okęcie W-wa : LKS Sparta Jazgarzew 16-06-2018  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : KS BEDNARSKA 16-06-2018
o godzinie: 16:00
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy