Tabela i wyniki

Rocznik 2001 - Sezon 2017/2018 - II Liga okręgowa B1 Junior Młodszy (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 0 0 0 0 0 0:0
2 RKS Okęcie W-wa 0 0 0 0 0 0:0
3 PKS MUSTANGI 0 0 0 0 0 0:0
4 ŁKS ŁOCHÓW 0 0 0 0 0 0:0
5 LZS SNAJPER SOŚNINKA 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS Sparta Jazgarzew 0 0 0 0 0 0:0
7 KS BEDNARSKA 0 0 0 0 0 0:0
8 FC KOMORÓW 0 0 0 0 0 0:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 17-03-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : FC KOMORÓW 17-03-2018
o godzinie: 11:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
RKS Okęcie W-wa : KS BEDNARSKA 17-03-2018  
PKS MUSTANGI : LKS Sparta Jazgarzew 17-03-2018  
ŁKS ŁOCHÓW : LZS SNAJPER SOŚNINKA 17-03-2018  
Kolejka nr 2
 
data: 24-03-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : LZS SNAJPER SOŚNINKA 24-03-2018  
LKS Sparta Jazgarzew : ŁKS ŁOCHÓW 24-03-2018  
KS BEDNARSKA : PKS MUSTANGI 25-03-2018
o godzinie: 20:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : RKS Okęcie W-wa 24-03-2018
o godzinie: 10:00
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
Kolejka nr 3
 
data: 07-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : FC KOMORÓW 07-04-2018  
PKS MUSTANGI : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 07-04-2018  
ŁKS ŁOCHÓW : KS BEDNARSKA 07-04-2018  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : LKS Sparta Jazgarzew 07-04-2018  
Kolejka nr 4
 
data: 14-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : LKS Sparta Jazgarzew 14-04-2018  
KS BEDNARSKA : LZS SNAJPER SOŚNINKA 15-04-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : ŁKS ŁOCHÓW 14-04-2018
o godzinie: 10:00
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
RKS Okęcie W-wa : PKS MUSTANGI 14-04-2018  
Kolejka nr 5
 
data: 21-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PKS MUSTANGI : FC KOMORÓW 21-04-2018  
ŁKS ŁOCHÓW : RKS Okęcie W-wa 21-04-2018  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 21-04-2018  
LKS Sparta Jazgarzew : KS BEDNARSKA 21-04-2018  
Kolejka nr 6
 
data: 28-04-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : KS BEDNARSKA 28-04-2018  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : LKS Sparta Jazgarzew 29-04-2018
o godzinie: 17:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
RKS Okęcie W-wa : LZS SNAJPER SOŚNINKA 28-04-2018  
PKS MUSTANGI : ŁKS ŁOCHÓW 28-04-2018  
Kolejka nr 7
 
data: 05-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ŁKS ŁOCHÓW : FC KOMORÓW 05-05-2018  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : PKS MUSTANGI 05-05-2018  
LKS Sparta Jazgarzew : RKS Okęcie W-wa 05-05-2018  
KS BEDNARSKA : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 06-05-2018
o godzinie: 16:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 8
 
data: 12-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 12-05-2018  
KS BEDNARSKA : RKS Okęcie W-wa 13-05-2018
o godzinie: 20:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
LKS Sparta Jazgarzew : PKS MUSTANGI 12-05-2018  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : ŁKS ŁOCHÓW 12-05-2018  
Kolejka nr 9
 
data: 19-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LZS SNAJPER SOŚNINKA : FC KOMORÓW 19-05-2018  
ŁKS ŁOCHÓW : LKS Sparta Jazgarzew 19-05-2018  
PKS MUSTANGI : KS BEDNARSKA 19-05-2018  
RKS Okęcie W-wa : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 19-05-2018  
Kolejka nr 10
 
data: 23-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : RKS Okęcie W-wa 23-05-2018  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : PKS MUSTANGI 23-05-2018
o godzinie: 17:00
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
KS BEDNARSKA : ŁKS ŁOCHÓW 23-05-2018  POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
LKS Sparta Jazgarzew : LZS SNAJPER SOŚNINKA 23-05-2018  
Kolejka nr 11
 
data: 26-05-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta Jazgarzew : FC KOMORÓW 26-05-2018  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : KS BEDNARSKA 26-05-2018  
ŁKS ŁOCHÓW : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 26-05-2018  
PKS MUSTANGI : RKS Okęcie W-wa 26-05-2018  
Kolejka nr 12
 
data: 02-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PKS MUSTANGI 02-06-2018  
RKS Okęcie W-wa : ŁKS ŁOCHÓW 02-06-2018  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : LZS SNAJPER SOŚNINKA 02-06-2018
o godzinie: 12:30
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
KS BEDNARSKA : LKS Sparta Jazgarzew 03-06-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
Kolejka nr 13
 
data: 09-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS BEDNARSKA : FC KOMORÓW 10-06-2018
o godzinie: 18:00
 POLONIA WARSZWA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
LKS Sparta Jazgarzew : UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA 09-06-2018  
LZS SNAJPER SOŚNINKA : RKS Okęcie W-wa 09-06-2018  
ŁKS ŁOCHÓW : PKS MUSTANGI 09-06-2018  
Kolejka nr 14
 
data: 16-06-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : ŁKS ŁOCHÓW 16-06-2018  
PKS MUSTANGI : LZS SNAJPER SOŚNINKA 16-06-2018  
RKS Okęcie W-wa : LKS Sparta Jazgarzew 16-06-2018  
UKS BŁYSKAWICA WARSZAWA : KS BEDNARSKA 16-06-2018
o godzinie: 16:00
 Kawęczyńska (Warszawa-Praga-Północ, Kawęczyńska )
Rocznik 2001 - Sezon 2017/2018 - II Liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS BIAŁE ORŁY II 6 13 4 1 1 25:9
2 MKS Piast Piastów 6 12 4 0 2 15:14
3 GKS Świt Warszawa 6 7 2 1 3 7:11
4 RKS Okęcie W-wa 6 3 1 0 5 6:19
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 02-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BIAŁE ORŁY II : PAUZJE  
RKS Okęcie W-wa 1 : 0 GKS Świt Warszawa 03-09-2017
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : MKS Piast Piastów  
Kolejka nr 2
 
data: 09-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : MKS Piast Piastów  
GKS Świt Warszawa : PAUZJE  
UKS BIAŁE ORŁY II 5 : 1 RKS Okęcie W-wa 10-09-2017
o godzinie: 17:00
 FCB Escola Varsovia (Warszawa-Białołęka, Aleksandra Fleminga 2)
Kolejka nr 3
 
data: 16-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE  
PAUZJE : UKS BIAŁE ORŁY II  
MKS Piast Piastów 0 : 1 GKS Świt Warszawa 17-09-2017
o godzinie: 11:00
 MKS "PIAST" PIASTÓW (Piastów, Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 4
 
data: 23-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : GKS Świt Warszawa  
UKS BIAŁE ORŁY II 6 : 2 MKS Piast Piastów 23-09-2017
o godzinie: 18:00
 FCB Escola Varsovia (Warszawa-Białołęka, Aleksandra Fleminga 2)
RKS Okęcie W-wa : PAUZJE  
Kolejka nr 5
 
data: 30-09-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : PAUZJE  
MKS Piast Piastów 2 : 1 RKS Okęcie W-wa 01-10-2017
o godzinie: 14:00
 MKS "PIAST" PIASTÓW (Piastów, Tysiąclecia 1)
GKS Świt Warszawa 1 : 1 UKS BIAŁE ORŁY II 01-10-2017
o godzinie: 16:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Kolejka nr 6
 
data: 07-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : UKS BIAŁE ORŁY II  
GKS Świt Warszawa 1 : 0 RKS Okęcie W-wa 08-10-2017
o godzinie: 16:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
MKS Piast Piastów : PAUZJE  
Kolejka nr 7
 
data: 14-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Piast Piastów : PAUZJE  
PAUZJE : GKS Świt Warszawa  
RKS Okęcie W-wa 0 : 7 UKS BIAŁE ORŁY II 14-10-2017
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 21-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa  
UKS BIAŁE ORŁY II : PAUZJE  
GKS Świt Warszawa 2 : 4 MKS Piast Piastów 22-10-2017
o godzinie: 15:00
 GKS Świt Warszawa (Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12)
Kolejka nr 9
 
data: 28-10-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Świt Warszawa : PAUZJE  
MKS Piast Piastów 3 : 1 UKS BIAŁE ORŁY II 09-11-2017
o godzinie: 14:00
 Piastów, Aleja Tysiąclecia 1
PAUZJE : RKS Okęcie W-wa  
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 04-11-2017
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : PAUZJE  
RKS Okęcie W-wa 3 : 4 MKS Piast Piastów 04-11-2017
o godzinie: 13:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS BIAŁE ORŁY II 5 : 2 GKS Świt Warszawa 05-11-2017
o godzinie: 16:00
 FCB Escola Varsovia (Warszawa-Białołęka, Aleksandra Fleminga 2)

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy