Tabela i wyniki

Rocznik 2001 - Sezon 2018/2019 - I Liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 (JESIEŃ)
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1LKS Mazur Karczew51550026:5
2MUKS UNIA II WARSZAWA4930110:13
3UKS Ołtarzew4721113:7
4RKS Okęcie4721114:12
5FC KOMORÓW5620311:16
6LKS Sparta Jazgarzew5310414:18
7GKS Świt Warszawa500055:22
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 25-08-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS Ołtarzew5 : 0FC KOMORÓW05-09-2018
o godzinie: 17:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
PAUZJE : LKS Sparta Jazgarzew 
RKS Okęcie2 : 4LKS Mazur Karczew06-09-2018
o godzinie: 17:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GKS Świt Warszawa2 : 3MUKS UNIA II WARSZAWA12-09-2018
o godzinie: 18:00
 Oświatowa 12, Warszawa-Bemowo
Kolejka nr 2
 
data: 29-08-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW4 : 0GKS Świt Warszawa29-08-2018
o godzinie: 19:45
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Mazur Karczew9 : 0MUKS UNIA II WARSZAWA29-08-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
LKS Sparta Jazgarzew2 : 4RKS Okęcie29-08-2018
o godzinie: 17:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
UKS Ołtarzew : PAUZJE 
Kolejka nr 3
 
data: 01-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : FC KOMORÓW 
RKS Okęcie4 : 4UKS Ołtarzew01-09-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA4 : 2LKS Sparta Jazgarzew01-09-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
GKS Świt Warszawa1 : 3LKS Mazur Karczew02-09-2018
o godzinie: 17:30
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 4
 
data: 08-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW1 : 6LKS Mazur Karczew08-09-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Sparta Jazgarzew8 : 2GKS Świt Warszawa08-09-2018
o godzinie: 10:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
UKS Ołtarzew0 : 3MUKS UNIA II WARSZAWA09-09-2018
o godzinie: 15:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
PAUZJE : RKS Okęcie 
Kolejka nr 5
 
data: 15-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie4 : 2FC KOMORÓW15-09-2018
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA : PAUZJE 
GKS Świt Warszawa0 : 4UKS Ołtarzew16-09-2018
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
LKS Mazur Karczew4 : 1LKS Sparta Jazgarzew16-09-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 19-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW4 : 1LKS Sparta Jazgarzew19-09-2018
o godzinie: 19:45
 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
UKS Ołtarzew : LKS Mazur Karczew19-09-2018
o godzinie: 18:30
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
PAUZJE : GKS Świt Warszawa 
RKS Okęcie : MUKS UNIA II WARSZAWA19-09-2018
o godzinie: 17:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 7
 
data: 22-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MUKS UNIA II WARSZAWA : FC KOMORÓW23-09-2018
o godzinie: 18:30
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
GKS Świt Warszawa : RKS Okęcie23-09-2018
o godzinie: 16:30
 GKS Świt Warszawa (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
LKS Mazur Karczew : PAUZJE 
LKS Sparta Jazgarzew : UKS Ołtarzew22-09-2018
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 8
 
data: 29-09-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : UKS Ołtarzew29-09-2018 Stadion Piłkarski (Nowa Wieś, Główna 96)
LKS Sparta Jazgarzew : PAUZJE 
LKS Mazur Karczew : RKS Okęcie30-09-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
GKS Świt Warszawa : MUKS UNIA II WARSZAWA30-09-2018
o godzinie: 16:30
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 9
 
data: 06-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Świt Warszawa : FC KOMORÓW07-10-2018
o godzinie: 16:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
MUKS UNIA II WARSZAWA : LKS Mazur Karczew07-10-2018
o godzinie: 13:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
RKS Okęcie : LKS Sparta Jazgarzew06-10-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PAUZJE : UKS Ołtarzew 
Kolejka nr 10
 
data: 13-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : PAUZJE 
UKS Ołtarzew : RKS Okęcie13-10-2018
o godzinie: 17:00
 UKS Ołtarzew (Ożarów Mazowiecki, Mazowiecka 12/13)
LKS Sparta Jazgarzew : MUKS UNIA II WARSZAWA14-10-2018
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Mazur Karczew : GKS Świt Warszawa13-10-2018
o godzinie: 12:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
Kolejka nr 11
 
data: 20-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Mazur Karczew : FC KOMORÓW21-10-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
GKS Świt Warszawa : LKS Sparta Jazgarzew21-10-2018
o godzinie: 15:30
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
MUKS UNIA II WARSZAWA : UKS Ołtarzew20-10-2018 
RKS Okęcie : PAUZJE 
Kolejka nr 12
 
data: 27-10-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : RKS Okęcie27-10-2018 
PAUZJE : MUKS UNIA II WARSZAWA 
UKS Ołtarzew : GKS Świt Warszawa27-10-2018 
LKS Sparta Jazgarzew : LKS Mazur Karczew28-10-2018
o godzinie: 10:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 13
 
data: 03-11-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta Jazgarzew : FC KOMORÓW04-11-2018
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Mazur Karczew : UKS Ołtarzew03-11-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion im.Mariana Olszewskiego (Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich 1)
GKS Świt Warszawa : PAUZJE 
MUKS UNIA II WARSZAWA : RKS Okęcie03-11-2018 
Kolejka nr 14
 
data: 10-11-2018
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
FC KOMORÓW : MUKS UNIA II WARSZAWA10-11-2018 
RKS Okęcie : GKS Świt Warszawa10-11-2018 
PAUZJE : LKS Mazur Karczew 
UKS Ołtarzew : LKS Sparta Jazgarzew10-11-2018 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy