RKS OKĘCIE (2010)- KLUB SPORTOWY A2R WARSZAWA 3:2

Rocznik 2010

W swoim trzecim meczu zawodnicy rocznika 2010 RKS-u pokonali u siebie KS A2R Warszawa 3:2.
Już w pierwszej minucie Żaki z Okęcia wyszli na prowadzenie. Mylił się ten kto myślał, że mecz potoczy się dla nas "gładko". Przeciwnicy chwilę później doprowadzili do remisu i pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 1:1.
W drugiej kwarcie dołożyliśmy jedną bramkę nie tracąc żadnej . Trzecia kwarta strzelamy na 3:1, ale niestety rywale dokładają też trafienie i kwarta kończy się wynikiem 3:2 . W ostatniej kwarcie trwała zacięta walka o pozycję na boisku lecz wynik nie uległ zmianie. Młodzi lotnicy zakończyli mecz zwycięstwem 3:2.
Bramki dla gospodarzy strzelali Borys Gajlewicz x2 i Patryk Tarkowski kpt. x1.