Karty podstawowe

Tabela i wyniki

Seniorzy - Liga okręgowa Warszawa Grupa 2 - sezon 2019/2020
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Laura Chylice 6 16 5 1 0 24:14
2 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 6 14 4 2 0 12:5
3 KS Milan Milanówek 6 13 4 1 1 21:10
4 LKS Sparta Jazgarzew 5 13 4 1 0 11:4
5 LKS Ryś Laski 6 11 3 2 1 11:8
6 RKS Okęcie 6 10 3 1 2 9:5
7 KS Ursus II W-wa 6 10 3 1 2 13:12
8 KS Grom Warszawa 6 9 3 0 3 13:14
9 LKS Chlebnia 6 9 3 0 3 12:7
10 KS Przyszłość Włochy 6 6 2 0 4 8:16
11 KS Teresin 6 6 2 0 4 15:15
12 GLKS Nadarzyn 6 6 2 0 4 8:8
13 LKS Perła Złotokłos 6 5 1 2 3 7:9
14 SEMP Ursynów 5 4 1 1 3 10:10
15 MKS Piast Piastów 6 3 1 0 5 4:22
16 KS Błonianka II 6 0 0 0 6 11:30
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 14-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów 1 : 3 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 15-08-2019
o godzinie: 13:00
 OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 4 : 1 KS Przyszłość Włochy 14-08-2019
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 3 : 1 LKS Perła Złotokłos 14-08-2019
o godzinie: 18:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 3 : 2 KS Grom Warszawa 14-08-2019
o godzinie: 17:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 3 : 3 KS Laura Chylice 14-08-2019
o godzinie: 18:30
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II 3 : 6 KS Milan Milanówek 14-08-2019
o godzinie: 18:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia 6 : 0 MKS Piast Piastów 14-08-2019
o godzinie: 18:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 4 : 3 KS Teresin 14-08-2019
o godzinie: 19:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 2
 
data: 17-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 2 : 0 KS Teresin 18-08-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
MKS Piast Piastów 1 : 0 KS Ursus II W-wa 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Milan Milanówek 1 : 0 LKS Chlebnia 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Laura Chylice 7 : 4 KS Błonianka II 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa 2 : 0 LKS Ryś Laski 18-08-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos 0 : 0 LKS Sparta Jazgarzew 17-08-2019
o godzinie: 17:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 2 : 1 GLKS Nadarzyn 04-09-2019
o godzinie: 17:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie 3 : 0 SEMP Ursynów 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Włochy, Radarowa 1
Kolejka nr 3
 
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 1 : 1 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 3 : 0 SEMP Ursynów 24-08-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 5 : 1 KS Przyszłość Włochy 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 3 : 1 LKS Perła Złotokłos 25-08-2019
o godzinie: 16:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II 2 : 3 KS Grom Warszawa 25-08-2019
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia 1 : 2 KS Laura Chylice 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 1 : 0 KS Milan Milanówek 25-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin 5 : 0 MKS Piast Piastów 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
Kolejka nr 4
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 1 : 0 MKS Piast Piastów 01-09-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Milan Milanówek 4 : 2 KS Teresin 31-08-2019
o godzinie: 12:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Laura Chylice 4 : 2 KS Ursus II W-wa 30-08-2019
o godzinie: 19:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa 3 : 1 LKS Chlebnia 31-08-2019
o godzinie: 15:30
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos 3 : 0 KS Błonianka II 31-08-2019
o godzinie: 17:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 1 : 2 LKS Ryś Laski 31-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
LKS Sparta Jazgarzew : SEMP Ursynów 31-08-2019
o godzinie: 11:00
 Wólka Kozodawska, Źródlana
RKS Okęcie 1 : 0 GLKS Nadarzyn 01-09-2019
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GLKS Nadarzyn 0 : 2 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 07-09-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 1 : 0 RKS Okęcie 07-09-2019
o godzinie: 15:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 1 : 1 SEMP Ursynów 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II 2 : 3 KS Przyszłość Włochy 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia 2 : 1 LKS Perła Złotokłos 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 5 : 3 KS Grom Warszawa 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Laura Chylice 5 : 2 KS Teresin 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 Chylice, Dworska 9
MKS Piast Piastów 1 : 7 KS Milan Milanówek 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 3 : 3 KS Milan Milanówek 15-09-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Laura Chylice 3 : 2 MKS Piast Piastów 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa 0 : 3 KS Teresin 15-09-2019
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos 1 : 1 KS Ursus II W-wa 14-09-2019
o godzinie: 16:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 0 : 2 LKS Chlebnia 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów 8 : 0 KS Błonianka II 14-09-2019
o godzinie: 19:30
 OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 0 : 2 LKS Ryś Laski 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 1 : 2 LKS Sparta Jazgarzew 15-09-2019
o godzinie: 14:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta Jazgarzew : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 19-09-2019
o godzinie: 17:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski : GLKS Nadarzyn 22-09-2019
o godzinie: 16:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
RKS Okęcie : KS Błonianka II 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
LKS Chlebnia : SEMP Ursynów 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa : KS Przyszłość Włochy 22-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : LKS Perła Złotokłos 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
MKS Piast Piastów : KS Grom Warszawa 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Milan Milanówek : KS Laura Chylice 21-09-2019
o godzinie: 14:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Laura Chylice 29-09-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Grom Warszawa : KS Milan Milanówek 29-09-2019
o godzinie: 16:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos : MKS Piast Piastów 28-09-2019
o godzinie: 16:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy : KS Teresin 28-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów : KS Ursus II W-wa 28-09-2019  OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie : LKS Chlebnia 28-09-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn : KS Błonianka II 28-09-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew : LKS Ryś Laski 28-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Ryś Laski : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 05-10-2019  
KS Błonianka II : LKS Sparta Jazgarzew 05-10-2019  
LKS Chlebnia : GLKS Nadarzyn 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa : RKS Okęcie 06-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : SEMP Ursynów 05-10-2019  
MKS Piast Piastów : KS Przyszłość Włochy 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Milan Milanówek : LKS Perła Złotokłos 05-10-2019  
KS Laura Chylice : KS Grom Warszawa 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Grom Warszawa 13-10-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
LKS Perła Złotokłos : KS Laura Chylice 12-10-2019
o godzinie: 15:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy : KS Milan Milanówek 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów : MKS Piast Piastów 12-10-2019  
RKS Okęcie : KS Teresin 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn : KS Ursus II W-wa 12-10-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew : LKS Chlebnia 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski : KS Błonianka II 12-10-2019  
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka II : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 19-10-2019  
LKS Chlebnia : LKS Ryś Laski 19-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa : LKS Sparta Jazgarzew 20-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : GLKS Nadarzyn 19-10-2019  
MKS Piast Piastów : RKS Okęcie 19-10-2019  
KS Milan Milanówek : SEMP Ursynów 19-10-2019  
KS Laura Chylice : KS Przyszłość Włochy 19-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa : LKS Perła Złotokłos 19-10-2019  
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : LKS Perła Złotokłos 27-10-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Przyszłość Włochy : KS Grom Warszawa 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów : KS Laura Chylice 26-10-2019  
RKS Okęcie : KS Milan Milanówek 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn : MKS Piast Piastów 26-10-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew : KS Teresin 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski : KS Ursus II W-wa 26-10-2019  
KS Błonianka II : LKS Chlebnia 26-10-2019  
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Chlebnia : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 02-11-2019  
KS Ursus II W-wa : KS Błonianka II 03-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : LKS Ryś Laski 02-11-2019  
MKS Piast Piastów : LKS Sparta Jazgarzew 02-11-2019  
KS Milan Milanówek : GLKS Nadarzyn 02-11-2019  
KS Laura Chylice : RKS Okęcie 02-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa : SEMP Ursynów 02-11-2019  
LKS Perła Złotokłos : KS Przyszłość Włochy 02-11-2019
o godzinie: 13:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Przyszłość Włochy 10-11-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
SEMP Ursynów : LKS Perła Złotokłos 09-11-2019  
RKS Okęcie : KS Grom Warszawa 09-11-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn : KS Laura Chylice 09-11-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew : KS Milan Milanówek 09-11-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski : MKS Piast Piastów 09-11-2019  
KS Błonianka II : KS Teresin 09-11-2019  
LKS Chlebnia : KS Ursus II W-wa 09-11-2019  
Kolejka nr 15
 
data: 16-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 17-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : LKS Chlebnia 16-11-2019  
MKS Piast Piastów : KS Błonianka II 16-11-2019  
KS Milan Milanówek : LKS Ryś Laski 16-11-2019  
KS Laura Chylice : LKS Sparta Jazgarzew 16-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa : GLKS Nadarzyn 16-11-2019  
LKS Perła Złotokłos : RKS Okęcie 16-11-2019
o godzinie: 13:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy : SEMP Ursynów 16-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy