Informacje

Trener drużyny
Piotr Biechoński
Piotr Biechoński
tel.
734 429 479
Data: 2019-05-22
23. kolejka LKS Tur Jaktorów – RKS Okęcie Warszawa Sobota  25.05.2019 godz.15.30 Boisko Szk.Podst. ul.Warszawska 88 , 96-313 Jaktorów   TUTAJ mapka... czytaj więcej
A  Klasa  22.Kolejka
Data: 2019-05-19
22. kolejka   AP BKS Naprzód Brwinów – RKS Okęcie Warszawa 0:6 (0:3) Bramki: Damian Koński 6’ 68’ Krystian Smokowski 21’ 40’ Adrian Wiercioch 74’... czytaj więcej
Data: 2019-05-16
22. kolejka AP BKS Naprzod Brwinów – RKS Okęcie Warszawa Sobota 18.05.2019 godz.15.45 Stadion Miejski ul.Turystyczna 4, 05-840 Brwinów   TUTAJ mapka... czytaj więcej
A  Klasa  20.Kolejka
Data: 2019-05-16
20. kolejka UKS Siekierki – Okęcie Warszawa 0:0     Skład Okęcia: Karol Gębski – Piotr Balsam ż(88.Mateusz Łuczyk), Marcin Romanowicz kpt., Krystian... czytaj więcej
A  Klasa  21.Kolejka
Data: 2019-05-11
21. kolejka Okęcie Warszawa – Orzeł Baniocha 3:0 (2:0) Bramki: Marcin Rusek 15’ Adrian Wiercioch 42’ Paweł Błociszewski 84’   Skład Okęcia: Karol... czytaj więcej
Terminy treningów

Harmonogram od 23 lipca 2018 do 18  sierpnia 2018 r.

 

Treningi seniorów  (A klasa , grupa Warszawa III) odbywają się na boisku RKS Okęcie ul.Radarowa 1:

w poniedziałki  godz.19.00

w środy               godz.19.00 ( tylko jeśli nie ma meczu sparingowego)

w piątki              godz.19.00

 

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 RKS Okęcie W-wa 22 55 17 4 1 68:13
2 GLKS Nadarzyn 22 54 17 3 2 95:32
3 UKS Orzeł Baniocha 22 52 17 1 4 72:25
4 KP Anprel Nowa Wieś 21 33 10 3 8 38:38
5 UKS Siekierki 22 32 9 5 8 48:38
6 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 22 32 9 5 8 42:41
7 KS Grom II Warszawa 22 32 10 2 10 39:51
8 LKS Jedność Żabieniec 22 30 9 3 10 50:51
9 UKS Walka Kosów 22 29 7 8 7 41:34
10 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 22 25 7 4 11 33:46
11 GKS Świt Warszawa 22 20 5 5 12 19:35
12 FC LESZNOWOLA 21 18 3 9 9 34:44
13 KS Tur Jaktorów 22 15 4 3 15 28:79
14 FC Płochocin 22 4 1 1 20 14:94
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 18-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC Płochocin 0 : 2 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 19-08-2018
o godzinie: 13:30
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
UKS Walka Kosów 1 : 3 FC LESZNOWOLA 18-08-2018
o godzinie: 16:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
UKS Siekierki 2 : 0 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 18-08-2018
o godzinie: 11:00
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
UKS Orzeł Baniocha 0 : 3 GLKS Nadarzyn 18-08-2018
o godzinie: 18:00
 Baniocha
RKS Okęcie W-wa 3 : 0 KP Anprel Nowa Wieś 18-08-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Tur Jaktorów 0 : 2 KS Grom II Warszawa 18-08-2018
o godzinie: 11:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
LKS Jedność Żabieniec 3 : 0 GKS Świt Warszawa 18-08-2018
o godzinie: 11:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
Kolejka nr 2
 
data: 25-08-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 0 GKS Świt Warszawa 25-08-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
KS Grom II Warszawa 4 : 1 LKS Jedność Żabieniec 25-08-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś 4 : 1 KS Tur Jaktorów 25-08-2018
o godzinie: 16:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 0 : 2 RKS Okęcie W-wa 25-08-2018
o godzinie: 11:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 4 UKS Orzeł Baniocha 25-08-2018
o godzinie: 13:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
FC LESZNOWOLA 1 : 1 UKS Siekierki 26-08-2018
o godzinie: 11:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
FC Płochocin 1 : 6 UKS Walka Kosów 26-08-2018
o godzinie: 16:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
Kolejka nr 3
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Walka Kosów 1 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 01-09-2018
o godzinie: 17:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
UKS Siekierki 7 : 0 FC Płochocin 01-09-2018
o godzinie: 13:30
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
UKS Orzeł Baniocha 2 : 1 FC LESZNOWOLA 01-09-2018
o godzinie: 17:00
 Baniocha
RKS Okęcie W-wa 2 : 1 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 01-09-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Tur Jaktorów 3 : 9 GLKS Nadarzyn 01-09-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
LKS Jedność Żabieniec 0 : 2 KP Anprel Nowa Wieś 01-09-2018
o godzinie: 14:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
GKS Świt Warszawa 0 : 1 KS Grom II Warszawa 01-09-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 4
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 0 : 2 KS Grom II Warszawa 08-09-2018
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
KP Anprel Nowa Wieś 0 : 3 GKS Świt Warszawa 08-09-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 8 : 1 LKS Jedność Żabieniec 09-09-2018
o godzinie: 12:30
 Żabieniec, Leśna 20
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 0 KS Tur Jaktorów 08-09-2018
o godzinie: 16:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
FC LESZNOWOLA 0 : 5 RKS Okęcie W-wa 08-09-2018
o godzinie: 16:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
FC Płochocin 1 : 3 UKS Orzeł Baniocha 09-09-2018
o godzinie: 15:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
UKS Walka Kosów 2 : 2 UKS Siekierki 08-09-2018
o godzinie: 16:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
Kolejka nr 5
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Siekierki 3 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 15-09-2018
o godzinie: 13:30
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
UKS Orzeł Baniocha 3 : 0 UKS Walka Kosów 15-09-2018
o godzinie: 16:00
 Baniocha
RKS Okęcie W-wa 1 : 1 FC Płochocin 15-09-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Tur Jaktorów 1 : 6 FC LESZNOWOLA 15-09-2018
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
LKS Jedność Żabieniec 0 : 3 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 15-09-2018
o godzinie: 11:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
GKS Świt Warszawa 0 : 7 GLKS Nadarzyn 15-09-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
KS Grom II Warszawa 0 : 2 KP Anprel Nowa Wieś 15-09-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
Kolejka nr 6
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 3 : 0 KP Anprel Nowa Wieś 22-09-2018
o godzinie: 14:00
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
GLKS Nadarzyn 9 : 1 KS Grom II Warszawa 22-09-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 0 GKS Świt Warszawa 22-09-2018
o godzinie: 14:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
FC LESZNOWOLA 1 : 1 LKS Jedność Żabieniec 22-09-2018
o godzinie: 16:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
FC Płochocin 3 : 1 KS Tur Jaktorów 23-09-2018
o godzinie: 15:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
UKS Walka Kosów 0 : 1 RKS Okęcie W-wa 22-09-2018
o godzinie: 16:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
UKS Siekierki 0 : 3 UKS Orzeł Baniocha 22-09-2018
o godzinie: 13:30
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
Kolejka nr 7
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Orzeł Baniocha 3 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 29-09-2018
o godzinie: 15:00
 Baniocha
RKS Okęcie W-wa 1 : 0 UKS Siekierki 29-09-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Tur Jaktorów 0 : 4 UKS Walka Kosów 29-09-2018
o godzinie: 16:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
LKS Jedność Żabieniec 3 : 1 FC Płochocin 29-09-2018
o godzinie: 11:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
GKS Świt Warszawa 0 : 0 FC LESZNOWOLA 29-09-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
KS Grom II Warszawa 1 : 1 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 29-09-2018
o godzinie: 16:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś 4 : 4 GLKS Nadarzyn 29-09-2018
o godzinie: 16:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
Kolejka nr 8
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 7 GLKS Nadarzyn 06-10-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 0 KP Anprel Nowa Wieś 06-10-2018
o godzinie: 15:45
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
FC LESZNOWOLA 1 : 1 KS Grom II Warszawa 06-10-2018
o godzinie: 15:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
FC Płochocin 0 : 2 GKS Świt Warszawa 07-10-2018
o godzinie: 15:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
UKS Walka Kosów 2 : 1 LKS Jedność Żabieniec 06-10-2018
o godzinie: 15:30
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
UKS Siekierki 5 : 0 KS Tur Jaktorów 06-10-2018
o godzinie: 15:30
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
UKS Orzeł Baniocha 1 : 0 RKS Okęcie W-wa 06-10-2018
o godzinie: 12:00
 Baniocha
Kolejka nr 9
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie W-wa 5 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 13-10-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Tur Jaktorów 0 : 6 UKS Orzeł Baniocha 13-10-2018
o godzinie: 15:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
LKS Jedność Żabieniec 3 : 2 UKS Siekierki 14-10-2018
o godzinie: 13:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
GKS Świt Warszawa 0 : 0 UKS Walka Kosów 13-10-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
KS Grom II Warszawa 4 : 0 FC Płochocin 13-10-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś 1 : 1 FC LESZNOWOLA 13-10-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 5 : 2 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 13-10-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 10
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 6 : 0 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21-10-2018
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
FC LESZNOWOLA 2 : 2 GLKS Nadarzyn 20-10-2018
o godzinie: 15:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
FC Płochocin 2 : 6 KP Anprel Nowa Wieś 21-10-2018
o godzinie: 11:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
UKS Walka Kosów 6 : 0 KS Grom II Warszawa 20-10-2018
o godzinie: 15:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
UKS Siekierki 0 : 1 GKS Świt Warszawa 20-10-2018
o godzinie: 15:00
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
UKS Orzeł Baniocha 3 : 1 LKS Jedność Żabieniec 20-10-2018
o godzinie: 14:00
 Baniocha
RKS Okęcie W-wa 1 : 0 KS Tur Jaktorów 20-10-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 11
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Tur Jaktorów 2 : 2 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 27-10-2018
o godzinie: 14:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
LKS Jedność Żabieniec 4 : 4 RKS Okęcie W-wa 27-10-2018
o godzinie: 14:30
 Stadion Miejski w Piasecznie (Piaseczno, 1 Maja 16)
GKS Świt Warszawa 1 : 5 UKS Orzeł Baniocha 27-10-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
KS Grom II Warszawa 5 : 3 UKS Siekierki 27-10-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś 0 : 3 UKS Walka Kosów 27-10-2018
o godzinie: 13:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 5 : 1 FC Płochocin 27-10-2018
o godzinie: 11:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 2 FC LESZNOWOLA 27-10-2018
o godzinie: 13:30
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
Kolejka nr 12
 
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 2 FC LESZNOWOLA 03-11-2018
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
FC Płochocin 1 : 4 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 04-11-2018
o godzinie: 10:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
UKS Walka Kosów 1 : 6 GLKS Nadarzyn 04-11-2018
o godzinie: 13:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
UKS Siekierki 1 : 0 KP Anprel Nowa Wieś 03-11-2018
o godzinie: 13:00
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
UKS Orzeł Baniocha 3 : 0 KS Grom II Warszawa 03-11-2018
o godzinie: 13:00
 Baniocha
RKS Okęcie W-wa 0 : 0 GKS Świt Warszawa 03-11-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Tur Jaktorów 1 : 9 LKS Jedność Żabieniec 03-11-2018
o godzinie: 14:30
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 13
 
data: 10-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Jedność Żabieniec 0 : 2 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 11-11-2018
o godzinie: 11:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
GKS Świt Warszawa 3 : 0 KS Tur Jaktorów 10-11-2018
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
KS Grom II Warszawa 1 : 3 RKS Okęcie W-wa 10-11-2018
o godzinie: 14:00
 Okopowa (Warszawa-Wola, Okopowa 55a)
KP Anprel Nowa Wieś 3 : 2 UKS Orzeł Baniocha 10-11-2018
o godzinie: 18:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
GLKS Nadarzyn 2 : 2 UKS Siekierki 10-11-2018
o godzinie: 10:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 1 UKS Walka Kosów 10-11-2018
o godzinie: 13:00
 K.S "NADSTAL" (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
FC LESZNOWOLA 6 : 0 FC Płochocin 10-11-2018
o godzinie: 13:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
Kolejka nr 14
 
data: 23-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 0 FC Płochocin 23-03-2019
o godzinie: 14:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
FC LESZNOWOLA 1 : 1 UKS Walka Kosów 23-03-2019
o godzinie: 16:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1 : 4 UKS Siekierki 23-03-2019
o godzinie: 15:30
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
GLKS Nadarzyn 2 : 1 UKS Orzeł Baniocha 23-03-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 0 : 8 RKS Okęcie W-wa 23-03-2019
o godzinie: 18:15
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Grom II Warszawa 0 : 2 KS Tur Jaktorów 23-03-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
GKS Świt Warszawa 0 : 3 LKS Jedność Żabieniec 23-03-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
Kolejka nr 15
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Świt Warszawa 1 : 1 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 30-03-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
LKS Jedność Żabieniec 2 : 1 KS Grom II Warszawa 30-03-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Piasecznie (Piaseczno, 1 Maja 16)
KS Tur Jaktorów 0 : 4 KP Anprel Nowa Wieś 30-03-2019
o godzinie: 15:30
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
RKS Okęcie W-wa 4 : 2 GLKS Nadarzyn 30-03-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Orzeł Baniocha 3 : 3 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 30-03-2019
o godzinie: 16:00
 Baniocha
UKS Siekierki 5 : 1 FC LESZNOWOLA 30-03-2019
o godzinie: 14:30
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
UKS Walka Kosów 4 : 0 FC Płochocin 30-03-2019
o godzinie: 16:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
Kolejka nr 16
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 1 : 0 UKS Walka Kosów 06-04-2019
o godzinie: 15:45
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
FC Płochocin 0 : 2 UKS Siekierki 07-04-2019
o godzinie: 11:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
FC LESZNOWOLA 0 : 2 UKS Orzeł Baniocha 07-04-2019
o godzinie: 16:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0 : 2 RKS Okęcie W-wa 06-04-2019
o godzinie: 16:30
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
GLKS Nadarzyn 5 : 1 KS Tur Jaktorów 06-04-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 4 : 0 LKS Jedność Żabieniec 06-04-2019
o godzinie: 16:30
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Grom II Warszawa 3 : 2 GKS Świt Warszawa 07-04-2019
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
Kolejka nr 17
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Grom II Warszawa 2 : 0 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 14-04-2019
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
GKS Świt Warszawa 0 : 1 KP Anprel Nowa Wieś 13-04-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
GLKS Nadarzyn 4 : 1 LKS Jedność Żabieniec 13-04-2019
o godzinie: 15:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KS Tur Jaktorów 1 : 5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 13-04-2019
o godzinie: 15:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
RKS Okęcie W-wa 3 : 2 FC LESZNOWOLA 13-04-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Orzeł Baniocha 6 : 0 FC Płochocin 13-04-2019
o godzinie: 16:30
 Baniocha
UKS Siekierki 0 : 0 UKS Walka Kosów 13-04-2019
o godzinie: 16:30
 KS Konstancin (Obory, Literatów )
Kolejka nr 18
 
data: 19-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 5 UKS Siekierki 19-04-2019
o godzinie: 17:30
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Walka Kosów 0 : 4 UKS Orzeł Baniocha 19-04-2019
o godzinie: 17:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
FC Płochocin 0 : 11 RKS Okęcie W-wa 20-04-2019
o godzinie: 11:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
FC LESZNOWOLA 0 : 4 KS Tur Jaktorów 20-04-2019
o godzinie: 13:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 : 1 LKS Jedność Żabieniec 19-04-2019
o godzinie: 17:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
GLKS Nadarzyn 2 : 1 GKS Świt Warszawa 17-04-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 3 : 1 KS Grom II Warszawa 20-04-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
Kolejka nr 19
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KP Anprel Nowa Wieś 2 : 0 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 27-04-2019
o godzinie: 10:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Grom II Warszawa 0 : 5 GLKS Nadarzyn 28-04-2019
o godzinie: 15:30
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
GKS Świt Warszawa 0 : 1 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 28-04-2019
o godzinie: 17:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
LKS Jedność Żabieniec 4 : 0 FC LESZNOWOLA 28-04-2019
o godzinie: 17:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Tur Jaktorów 4 : 1 FC Płochocin 27-04-2019
o godzinie: 10:00
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
RKS Okęcie W-wa 3 : 0 UKS Walka Kosów 27-04-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Orzeł Baniocha 8 : 1 UKS Siekierki 27-04-2019
o godzinie: 17:00
 Baniocha
Kolejka nr 20
 
data: 04-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 2 : 4 UKS Orzeł Baniocha 04-05-2019
o godzinie: 15:45
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Siekierki 0 : 0 RKS Okęcie W-wa 15-05-2019
o godzinie: 18:00
 Warszawa-Włochy, Radarowa 1
UKS Walka Kosów 3 : 3 KS Tur Jaktorów 05-05-2019
o godzinie: 15:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
FC Płochocin 2 : 5 LKS Jedność Żabieniec 14-05-2019
o godzinie: 18:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
FC LESZNOWOLA 0 : 0 GKS Świt Warszawa 05-05-2019
o godzinie: 17:30
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 : 0 KS Grom II Warszawa 04-05-2019
o godzinie: 16:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
GLKS Nadarzyn 3 : 0 KP Anprel Nowa Wieś 05-05-2019
o godzinie: 17:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 21
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GLKS Nadarzyn 1 : 0 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 11-05-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś 2 : 2 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 11-05-2019
o godzinie: 16:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Grom II Warszawa 5 : 4 FC LESZNOWOLA 11-05-2019
o godzinie: 15:30
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
GKS Świt Warszawa 5 : 0 FC Płochocin 08-05-2019
o godzinie: 17:30
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
LKS Jedność Żabieniec 3 : 3 UKS Walka Kosów 12-05-2019
o godzinie: 16:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Tur Jaktorów 3 : 1 UKS Siekierki 12-05-2019
o godzinie: 16:30
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
RKS Okęcie W-wa 3 : 0 UKS Orzeł Baniocha 11-05-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 22
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 0 : 6 RKS Okęcie W-wa 18-05-2019
o godzinie: 15:45
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
UKS Orzeł Baniocha 6 : 1 KS Tur Jaktorów 18-05-2019
o godzinie: 17:00
 Baniocha
UKS Siekierki 2 : 4 LKS Jedność Żabieniec 18-05-2019
o godzinie: 16:00
 Żabieniec, Leśna 15
UKS Walka Kosów 3 : 0 GKS Świt Warszawa 18-05-2019
o godzinie: 16:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
FC Płochocin 0 : 5 KS Grom II Warszawa 19-05-2019
o godzinie: 13:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
FC LESZNOWOLA : KP Anprel Nowa Wieś 23-05-2019
o godzinie: 20:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 : 4 GLKS Nadarzyn 19-05-2019
o godzinie: 14:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
Kolejka nr 23
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 25-05-2019
o godzinie: 18:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
GLKS Nadarzyn : FC LESZNOWOLA 26-05-2019
o godzinie: 17:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś : FC Płochocin 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Grom II Warszawa : UKS Walka Kosów 25-05-2019
o godzinie: 15:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
GKS Świt Warszawa : UKS Siekierki 25-05-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
LKS Jedność Żabieniec : UKS Orzeł Baniocha 26-05-2019
o godzinie: 18:00
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
KS Tur Jaktorów : RKS Okęcie W-wa 25-05-2019
o godzinie: 15:30
 Tur Jaktorów (Jaktorów, Warszawska 88)
Kolejka nr 24
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Tur Jaktorów 01-06-2019
o godzinie: 15:45
 Stadion Miejski im. J. Kusocińskiego (Brwinów, Turystyczna 4)
RKS Okęcie W-wa : LKS Jedność Żabieniec 01-06-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS Orzeł Baniocha : GKS Świt Warszawa 01-06-2019
o godzinie: 18:00
 Baniocha
UKS Siekierki : KS Grom II Warszawa 01-06-2019  
UKS Walka Kosów : KP Anprel Nowa Wieś 02-06-2019
o godzinie: 15:00
 KS "WALKA KOSÓW" (Kosów, Karasia 40/1)
FC Płochocin : GLKS Nadarzyn 02-06-2019
o godzinie: 11:00
 AKS FC PŁOCHOCIN (Płochocin, Lipowa 3)
FC LESZNOWOLA : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 02-06-2019
o godzinie: 17:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
Kolejka nr 25
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
FC LESZNOWOLA : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 09-06-2019
o godzinie: 17:00
 Boisko Nowa Wola (Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 176)
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie : FC Płochocin 08-06-2019
o godzinie: 17:00
 KS NADSTAL (Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81)
GLKS Nadarzyn : UKS Walka Kosów 08-06-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
KP Anprel Nowa Wieś : UKS Siekierki 09-06-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion (Nowa Wieś, Główna 96)
KS Grom II Warszawa : UKS Orzeł Baniocha 09-06-2019
o godzinie: 18:30
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
GKS Świt Warszawa : RKS Okęcie W-wa 09-06-2019
o godzinie: 16:00
 Warszawa-Bemowo, Oświatowa 12
LKS Jedność Żabieniec : KS Tur Jaktorów 08-06-2019
o godzinie: 16:30
 Jedność Żabieniec (Żabieniec, Leśna 20)
Kolejka nr 26
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : LKS Jedność Żabieniec 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 
KS Tur Jaktorów : GKS Świt Warszawa 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 
RKS Okęcie W-wa : KS Grom II Warszawa 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 
UKS Orzeł Baniocha : KP Anprel Nowa Wieś 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 
UKS Siekierki : GLKS Nadarzyn 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 
UKS Walka Kosów : KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 
FC Płochocin : FC LESZNOWOLA 15-06-2019
o godzinie: 14:00
 
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy