Karty podstawowe

Informacje

Kadra trenerska

Piotr Biechoński
Piotr Biechoński
tel.
734 429 479
Liga Okręgowa 10 Kolejka - RKS Okęcie Warszawa
Data: 2019-10-12
10 kolejka   Okęcie Warszawa – KS Teresin 3:1 (1:0) Bramki: Adrian Wiercioch 36’ Piotr Łuczyk 63’ Rafał Gajowniczek 85’ – S.Płacheta 90+3’   Skład... czytaj więcej
Liga Okręgowa 9 Kolejka
Data: 2019-10-07
9. kolejka Ursus II Warszawa – Okęcie Warszawa 4:2 (2:1) Bramka: Wysocki 4’ Nowocień 35’ Michalak 48’ Drabik 80’(k) – Damian Koński 45’ 70’   Skład... czytaj więcej
Liga Okręgowa 8 Kolejka
Data: 2019-09-28
8. kolejka   RKS Okęcie Warszawa – LKS Chlebnia 2:0 (1:0) Bramki: Łukasz Dziewicki 43’ Adrian Wiercioch 56’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adrian... czytaj więcej
Liga Okręgowa 7 Kolejka
Data: 2019-09-21
7. kolejka   RKS Okęcie Warszawa – KS Błonianka II Błonie 8:0 (3:0) Bramki: Mariusz Wiśniewski 30’ Mateusz Łuczyk 35’ 48’ Jerzy Fiszer 45’ Adrian... czytaj więcej
Liga Okręgowa 6 Kolejka
Data: 2019-09-15
6. kolejka RKS Okęcie Warszawa – LKS Ryś Laski 0:2 (0:0) Bramki: Emil Biegun 78’ 86’   Skład Okęcia: Karol Gębski – Adam Warda(76.Łukasz Dziewicki... czytaj więcej
Terminy treningów

Harmonogram od 23 lipca 2018 do 18  sierpnia 2018 r.

 

Treningi seniorów  (A klasa , grupa Warszawa III) odbywają się na boisku RKS Okęcie ul.Radarowa 1:

w poniedziałki  godz.19.00

w środy               godz.19.00 ( tylko jeśli nie ma meczu sparingowego)

w piątki              godz.19.00

 

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 LKS Sparta Jazgarzew 10 26 8 2 0 23:9
2 KS Laura Chylice 10 23 7 2 1 36:21
3 KS Ursus II W-wa 10 22 7 1 2 24:16
4 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 10 21 6 3 1 24:14
5 RKS Okęcie 10 19 6 1 3 24:10
6 KS Milan Milanówek 10 18 5 3 2 27:16
7 LKS Ryś Laski 10 18 5 3 2 17:12
8 LKS Chlebnia 10 16 5 1 4 15:9
9 KS Grom Warszawa 10 15 5 0 5 21:25
10 KS Teresin 10 13 4 1 5 26:21
11 KS Przyszłość Włochy 10 10 3 1 6 16:23
12 GLKS Nadarzyn 10 9 3 0 7 16:17
13 SEMP Ursynów 10 7 2 1 7 16:21
14 LKS Perła Złotokłos 10 7 1 4 5 10:18
15 MKS Piast Piastów 10 4 1 1 8 6:33
16 KS Błonianka II 10 0 0 0 10 11:47
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 14-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SEMP Ursynów 1 : 3 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 15-08-2019
o godzinie: 13:00
 OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 4 : 1 KS Przyszłość Włochy 14-08-2019
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 3 : 1 LKS Perła Złotokłos 14-08-2019
o godzinie: 18:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 3 : 2 KS Grom Warszawa 14-08-2019
o godzinie: 17:30
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 3 : 3 KS Laura Chylice 14-08-2019
o godzinie: 18:30
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II 3 : 6 KS Milan Milanówek 14-08-2019
o godzinie: 18:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia 6 : 0 MKS Piast Piastów 14-08-2019
o godzinie: 18:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 4 : 3 KS Teresin 14-08-2019
o godzinie: 19:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 2
 
data: 17-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 2 : 0 KS Teresin 18-08-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
MKS Piast Piastów 1 : 0 KS Ursus II W-wa 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Milan Milanówek 1 : 0 LKS Chlebnia 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Laura Chylice 7 : 4 KS Błonianka II 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa 2 : 0 LKS Ryś Laski 18-08-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos 0 : 0 LKS Sparta Jazgarzew 17-08-2019
o godzinie: 17:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 2 : 1 GLKS Nadarzyn 04-09-2019
o godzinie: 17:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie 3 : 0 SEMP Ursynów 17-08-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Włochy, Radarowa 1
Kolejka nr 3
 
data: 24-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 1 : 1 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 3 : 0 SEMP Ursynów 24-08-2019
o godzinie: 14:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 5 : 1 KS Przyszłość Włochy 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 3 : 1 LKS Perła Złotokłos 25-08-2019
o godzinie: 16:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II 2 : 3 KS Grom Warszawa 25-08-2019
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia 1 : 2 KS Laura Chylice 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 1 : 0 KS Milan Milanówek 25-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin 5 : 0 MKS Piast Piastów 24-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
Kolejka nr 4
 
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 1 : 0 MKS Piast Piastów 01-09-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Milan Milanówek 4 : 2 KS Teresin 31-08-2019
o godzinie: 12:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Laura Chylice 4 : 2 KS Ursus II W-wa 30-08-2019
o godzinie: 19:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa 3 : 1 LKS Chlebnia 31-08-2019
o godzinie: 15:30
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos 3 : 0 KS Błonianka II 31-08-2019
o godzinie: 17:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 1 : 2 LKS Ryś Laski 31-08-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
LKS Sparta Jazgarzew 3 : 2 SEMP Ursynów 31-08-2019
o godzinie: 11:00
 Wólka Kozodawska, Źródlana
RKS Okęcie 1 : 0 GLKS Nadarzyn 01-09-2019
o godzinie: 17:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GLKS Nadarzyn 0 : 2 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 07-09-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 1 : 0 RKS Okęcie 07-09-2019
o godzinie: 15:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 1 : 1 SEMP Ursynów 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II 2 : 3 KS Przyszłość Włochy 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia 2 : 1 LKS Perła Złotokłos 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 5 : 3 KS Grom Warszawa 08-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Laura Chylice 5 : 2 KS Teresin 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 Chylice, Dworska 9
MKS Piast Piastów 1 : 7 KS Milan Milanówek 07-09-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
Kolejka nr 6
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 3 : 3 KS Milan Milanówek 15-09-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Laura Chylice 3 : 2 MKS Piast Piastów 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa 0 : 3 KS Teresin 15-09-2019
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos 1 : 1 KS Ursus II W-wa 14-09-2019
o godzinie: 16:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 0 : 2 LKS Chlebnia 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów 8 : 0 KS Błonianka II 14-09-2019
o godzinie: 19:30
 OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 0 : 2 LKS Ryś Laski 14-09-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 1 : 2 LKS Sparta Jazgarzew 15-09-2019
o godzinie: 14:30
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
Kolejka nr 7
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta Jazgarzew 5 : 3 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 19-09-2019
o godzinie: 17:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 4 : 2 GLKS Nadarzyn 22-09-2019
o godzinie: 16:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
RKS Okęcie 8 : 0 KS Błonianka II 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
LKS Chlebnia 1 : 0 SEMP Ursynów 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 2 : 0 KS Przyszłość Włochy 22-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin 0 : 0 LKS Perła Złotokłos 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
MKS Piast Piastów 0 : 1 KS Grom Warszawa 21-09-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Milan Milanówek 2 : 2 KS Laura Chylice 21-09-2019
o godzinie: 14:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
Kolejka nr 8
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 3 : 1 KS Laura Chylice 29-09-2019
o godzinie: 17:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Grom Warszawa 4 : 1 KS Milan Milanówek 29-09-2019
o godzinie: 16:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos 2 : 2 MKS Piast Piastów 28-09-2019
o godzinie: 16:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 3 : 5 KS Teresin 28-09-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów 1 : 2 KS Ursus II W-wa 28-09-2019
o godzinie: 19:30
 OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 2 : 0 LKS Chlebnia 28-09-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 5 : 0 KS Błonianka II 28-09-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 1 : 0 LKS Ryś Laski 28-09-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Ryś Laski 1 : 1 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 05-10-2019
o godzinie: 15:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II 0 : 3 LKS Sparta Jazgarzew 06-10-2019
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia 2 : 0 GLKS Nadarzyn 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa 4 : 2 RKS Okęcie 06-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin 5 : 0 SEMP Ursynów 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
MKS Piast Piastów 0 : 5 KS Przyszłość Włochy 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Milan Milanówek 3 : 0 LKS Perła Złotokłos 06-10-2019
o godzinie: 11:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Laura Chylice 5 : 1 KS Grom Warszawa 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 5 : 2 KS Grom Warszawa 13-10-2019
o godzinie: 16:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
LKS Perła Złotokłos 1 : 4 KS Laura Chylice 12-10-2019
o godzinie: 15:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy 0 : 0 KS Milan Milanówek 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów 3 : 0 MKS Piast Piastów 13-10-2019
o godzinie: 20:00
 OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 3 : 1 KS Teresin 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn 1 : 3 KS Ursus II W-wa 12-10-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew 0 : 0 LKS Chlebnia 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski 1 : 0 KS Błonianka II 12-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka II : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 20-10-2019
o godzinie: 11:00
 KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
LKS Chlebnia : LKS Ryś Laski 19-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa : LKS Sparta Jazgarzew 20-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : GLKS Nadarzyn 19-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
MKS Piast Piastów : RKS Okęcie 19-10-2019
o godzinie: 11:00
 MKS PIAST PIASTÓW (Piastów, Aleja Tysiąclecia 1)
KS Milan Milanówek : SEMP Ursynów 19-10-2019
o godzinie: 12:00
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Laura Chylice : KS Przyszłość Włochy 19-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa : LKS Perła Złotokłos 19-10-2019
o godzinie: 15:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
Kolejka nr 12
 
data: 26-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : LKS Perła Złotokłos 27-10-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
KS Przyszłość Włochy : KS Grom Warszawa 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
SEMP Ursynów : KS Laura Chylice 26-10-2019
o godzinie: 19:30
 OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie : KS Milan Milanówek 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn : MKS Piast Piastów 26-10-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew : KS Teresin 26-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski : KS Ursus II W-wa 26-10-2019
o godzinie: 15:00
 LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
KS Błonianka II : LKS Chlebnia 26-10-2019  KLUB SPORTOWY BŁONIANKA (Błonie, Legionów 3a)
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Chlebnia : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 02-11-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
KS Ursus II W-wa : KS Błonianka II 03-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : LKS Ryś Laski 02-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
MKS Piast Piastów : LKS Sparta Jazgarzew 02-11-2019  
KS Milan Milanówek : GLKS Nadarzyn 31-10-2019
o godzinie: 19:30
 trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
KS Laura Chylice : RKS Okęcie 02-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa : SEMP Ursynów 03-11-2019
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos : KS Przyszłość Włochy 02-11-2019
o godzinie: 13:30
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GKS Pogoń II Grodzisk Maz. : KS Przyszłość Włochy 10-11-2019
o godzinie: 11:00
 Stadion GKS Pogoń (Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4)
SEMP Ursynów : LKS Perła Złotokłos 09-11-2019  OSiR Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie : KS Grom Warszawa 09-11-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
GLKS Nadarzyn : KS Laura Chylice 09-11-2019
o godzinie: 12:00
 Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
LKS Sparta Jazgarzew : KS Milan Milanówek 09-11-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
LKS Ryś Laski : MKS Piast Piastów 09-11-2019  
KS Błonianka II : KS Teresin 09-11-2019  
LKS Chlebnia : KS Ursus II W-wa 09-11-2019
o godzinie: 11:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
Kolejka nr 15
 
data: 16-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa : GKS Pogoń II Grodzisk Maz. 17-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Teresin : LKS Chlebnia 16-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
MKS Piast Piastów : KS Błonianka II 16-11-2019  
KS Milan Milanówek : LKS Ryś Laski 16-11-2019  
KS Laura Chylice : LKS Sparta Jazgarzew 16-11-2019
o godzinie: 12:00
 KS LAURA CHYLICE (Chylice, Dworska 9)
KS Grom Warszawa : GLKS Nadarzyn 17-11-2019
o godzinie: 11:00
 Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
LKS Perła Złotokłos : RKS Okęcie 16-11-2019
o godzinie: 13:00
 Tarugutta 10 (Złotokłos, Romualda Traugutta 10)
KS Przyszłość Włochy : SEMP Ursynów 16-11-2019
o godzinie: 11:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy