Tabela i wyniki

Rocznik 2005 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 LKS Sparta II Jazgarzew 4 12 4 0 0 43:0
2 GOSIR Naprzód Stare Babice 5 9 3 0 2 18:6
3 MKS Agrykola Warszawa 5 7 2 1 2 10:7
4 KS Raszyn II 4 6 2 0 2 8:21
5 KS Przyszłość II Włochy 4 6 2 0 2 10:12
6 KS Ursus II W-wa 4 6 2 0 2 12:14
7 RKS Okęcie 4 3 1 0 3 4:23
8 MUKS UNIA II WARSZAWA 4 1 0 1 3 2:24
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 23-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 0 : 4 GOSIR Naprzód Stare Babice 24-03-2019
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA 0 : 10 KS Ursus II W-wa 24-03-2019
o godzinie: 15:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
KS Raszyn II 2 : 1 MKS Agrykola Warszawa 24-03-2019
o godzinie: 12:00
 Raszyn, Unii Europejskiej 1
LKS Sparta II Jazgarzew 4 : 0 KS Przyszłość II Włochy 24-03-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 2
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 1 : 2 KS Przyszłość II Włochy 31-03-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Południowa 2)
KS Raszyn II 0 : 14 LKS Sparta II Jazgarzew 31-03-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
KS Ursus II W-wa 1 : 0 MKS Agrykola Warszawa 31-03-2019
o godzinie: 17:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 4 : 0 MUKS UNIA II WARSZAWA 31-03-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 3
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MUKS UNIA II WARSZAWA 0 : 8 GOSIR Naprzód Stare Babice 06-04-2019
o godzinie: 11:30
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
MKS Agrykola Warszawa 3 : 0 RKS Okęcie 07-04-2019
o godzinie: 11:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
LKS Sparta II Jazgarzew 9 : 0 KS Ursus II W-wa 07-04-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
KS Przyszłość II Włochy 3 : 6 KS Raszyn II 07-04-2019
o godzinie: 16:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 4
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice 3 : 0 KS Raszyn II 13-04-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
KS Ursus II W-wa 1 : 5 KS Przyszłość II Włochy 13-04-2019
o godzinie: 11:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
RKS Okęcie 0 : 16 LKS Sparta II Jazgarzew 14-04-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA 2 : 2 MKS Agrykola Warszawa 14-04-2019
o godzinie: 11:30
 Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9
Kolejka nr 5
AKTUALNA KOLEJKA
data: 19-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Agrykola Warszawa 4 : 2 GOSIR Naprzód Stare Babice 16-04-2019
o godzinie: 18:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
LKS Sparta II Jazgarzew : MUKS UNIA II WARSZAWA 20-04-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
KS Przyszłość II Włochy : RKS Okęcie 20-04-2019
o godzinie: 13:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
KS Raszyn II : KS Ursus II W-wa 19-04-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
Kolejka nr 6
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice : KS Ursus II W-wa 27-04-2019
o godzinie: 13:00
 Boisko trawiaste lub syntetyczne (Zielonki-Parcela, Zachodnia 2)
RKS Okęcie : KS Raszyn II 28-04-2019
o godzinie: 12:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MUKS UNIA II WARSZAWA : KS Przyszłość II Włochy 28-04-2019
o godzinie: 11:00
 Bemowski Ośrodek Sportu (Warszawa-Bemowo, Obrońców Tobruku 11)
MKS Agrykola Warszawa : LKS Sparta II Jazgarzew 26-04-2019
o godzinie: 19:30
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 7
 
data: 04-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Sparta II Jazgarzew : GOSIR Naprzód Stare Babice 05-05-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
KS Przyszłość II Włochy : MKS Agrykola Warszawa 08-05-2019
o godzinie: 18:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
KS Raszyn II : MUKS UNIA II WARSZAWA 04-05-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
KS Ursus II W-wa : RKS Okęcie 04-05-2019
o godzinie: 15:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 8
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice : RKS Okęcie 11-05-2019  
KS Ursus II W-wa : MUKS UNIA II WARSZAWA 12-05-2019
o godzinie: 12:45
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
MKS Agrykola Warszawa : KS Raszyn II 12-05-2019
o godzinie: 11:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
KS Przyszłość II Włochy : LKS Sparta II Jazgarzew 11-05-2019
o godzinie: 15:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 9
 
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy : GOSIR Naprzód Stare Babice 18-05-2019
o godzinie: 13:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
LKS Sparta II Jazgarzew : KS Raszyn II 19-05-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
MKS Agrykola Warszawa : KS Ursus II W-wa 19-05-2019
o godzinie: 11:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
MUKS UNIA II WARSZAWA : RKS Okęcie 18-05-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 22-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice : MUKS UNIA II WARSZAWA 22-05-2019  
RKS Okęcie : MKS Agrykola Warszawa 22-05-2019  
KS Ursus II W-wa : LKS Sparta II Jazgarzew 22-05-2019
o godzinie: 18:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Raszyn II : KS Przyszłość II Włochy 22-05-2019
o godzinie: 16:30
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
Kolejka nr 11
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Raszyn II : GOSIR Naprzód Stare Babice 26-05-2019
o godzinie: 16:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
KS Przyszłość II Włochy : KS Ursus II W-wa 25-05-2019
o godzinie: 14:30
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
LKS Sparta II Jazgarzew : RKS Okęcie 26-05-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
MKS Agrykola Warszawa : MUKS UNIA II WARSZAWA 26-05-2019
o godzinie: 17:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 12
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice : MKS Agrykola Warszawa 01-06-2019  
MUKS UNIA II WARSZAWA : LKS Sparta II Jazgarzew 01-06-2019  
RKS Okęcie : KS Przyszłość II Włochy 01-06-2019  
KS Ursus II W-wa : KS Raszyn II 01-06-2019
o godzinie: 17:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
Kolejka nr 13
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Ursus II W-wa : GOSIR Naprzód Stare Babice 09-06-2019
o godzinie: 13:00
 KS Ursus (Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3)
KS Raszyn II : RKS Okęcie 08-06-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko "Wronik" (Raszyn, Unii Europejskiej 1)
KS Przyszłość II Włochy : MUKS UNIA II WARSZAWA 08-06-2019
o godzinie: 16:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
LKS Sparta II Jazgarzew : MKS Agrykola Warszawa 09-06-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Sparta - Bisk Jazgarzew (Wólka Kozodawska, Źródlana 9A)
Kolejka nr 14
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
GOSIR Naprzód Stare Babice : LKS Sparta II Jazgarzew 15-06-2019  
MKS Agrykola Warszawa : KS Przyszłość II Włochy 16-06-2019
o godzinie: 11:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
MUKS UNIA II WARSZAWA : KS Raszyn II 15-06-2019  
RKS Okęcie : KS Ursus II W-wa 15-06-2019  

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy