Karty podstawowe

Złoty medal w turnieju halowym OSiR Włochy! (rocznik 2009)

Rocznik 2009
Piłka nożna

Drużyna trenera Piotra Łuczyka (2009) po znakomitych zawodach, zdobyła swój pierwszy złoty medal w turnieju halowym. Pięć zwycięstw i jeden remis w rozgrywkach grupowych. Bramki 12/0 a jednak awans z II miejsca. (Gwardia Warszawa- lepszy bilans bramkowy) W półfinale zwycięzca gr. B- Naprzód Skórzew.  Oni byli "w gazie", my po kilku godzinach przerwy. Trudno było wyrokować jak nasza drużyna wejdzie w mecz. Jeśli były jakieś obawy, to chłopaki szybko je rozwiali. Dwie bramki Antka, jedna Kacpra i mamy co najmniej "srebro".  Finał z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (półfinałowe zwycięstwo w karnych nad Gwardią) bardzo zacięty. Po bramce Kacpra w pewnym momencie wydawało się, że "dowieziemy" to skromne zwycięstwo do końca. Niestety, na niespełna półtorej minuty przed końcem tracimy bramkę. Pierwszą i jedyną w tym turnieju! Karne. Zawodnik z Grodziska nie trafia w bramkę. Do piłki podchodzi Antek i pewnym uderzeniem daje nam prowadzenie. Kolejny zawodnik Pogoni wie, że nie może się pomylić. Potężnie uderza na bramkę Adama Błachowskiego, a ten kapitalną interwencją wybija piłkę na aut. Do, jak się okazało, ostatniego strzału w tym turnieju podchodzi Kacper. Uderza precyzyjnie i... mamy złoty medal!

Mamy również wyróżnienie indywidualne. Statuetkę dla najlepszego gracza turnieju otrzymał Kacper Romanowicz.

Bramki dla RKS Okęcie strzelali: Antoni Joński x9, Kacper Romanowicz x5, Sebastian Kawałek x3, Emil Deryj x1

GRATULACJE!


Od lewej: Adam Błachowski, Olgierd Olasek, Emil Deryj, trener Piotr Łuczyk, Antoni Joński, Sebastian Klimiuk, Tadeusz Borek, Konrad Lao, Sebastian Kawałek, Kacper Romanowicz, Wiktor Stelmasiak, Wojciech Smoleń.

"Wspieraj lokalny klub!!"- takie hasło widnieje na banerze za plecami naszych złotych medalistów. Wspierajmy więc Klub również aktywnością na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do komentowania "wydarzeń", "lajkowania"- strona jest podpięta pod wszechmocny Facebook. ;-) wyrażania opinii (również negatywnych jeśli takie są odczucia) o zamieszczanych materiałach. To, nie tylko może pomóc ukierunkować przyszłe relacje z meczów- filmy są zbyt długie, albo zbyt krótkie, komentarze zbyt obszerne lub zbyt zdawkowe, za mało, albo za dużo zdjęć itd, itp. Aktywność powoduje, że naszej strony jest coraz więcej w "sieci", czyli, że dociera do coraz większej ilości odbiorców, czyli, że odbudowujemy małymi kroczkami Wielki RKS. Strona musi "żyć"! :-)
Nikogo nie trzeba przekonywać, że to dzięki Klubowi- strategia rekrutacyjna (internet, plakaty w szkołach i przedszkolach) nowe (świetne) stroje od seniorów do żaków oraz rodzicom i kibicom (dzięki Tomek) koszulki kibicowskie, czapki, poduszki, wlepki, smycze i co tam jeszcze... na RKS ściąga coraz więcej dzieciaków.
Na naszą stronę wchodzą trenerzy i kibice drużyn, z którymi gramy. Trochę nam zazdroszczą i to jest fajne:-)
Więc komentujmy i dyskutujmy- w końcu jesteśmy u siebie. :-)
 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy