Informacje

Trener drużyny
Arnold Mikina
Arnold Mikina
tel.
501 360 597
5.KOLEJKA IV LO E2 ORLIK GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
Data: 2019-05-12
5. kolejka MKS Agrykola II –  RKS Okęcie II  15:2 (5:0; 3:1; 4:0; 5:1) Bramki dla Okęcia: Jakub Filipczuk x2   Skład Okęcia: Jeremy Bernar – Jakub... czytaj więcej
3.KOLEJKA IV LO E2 Orlik GRUPA 9 ROCZNIK 2009/2010
Data: 2019-04-30
4. kolejka RKS Okęcie II Warszawa – Polonia Warszawa S.A. 3:11 (0:1; 0:2; 2:4; 1:4) Bramki: Jakub Filipczuk 31’ Szymon Duoplicki 45’ 50’ – Polonia 5... czytaj więcej
IV Liga Okręgowa rocznik 2009 - 9 Kolejka
Data: 2018-10-29
9 Kolejka RKS Okęcie II Warszawa – WRKS Olimpia Warszawa 1:18 (0:7,1:3 , 0:5 , 0:3) Bramka dla RKS II: Bartosz Srebnik 17’   Skład Okęcia II : Kacper... czytaj więcej
IV Liga Okręgowa rocznik 2009 - 7 Kolejka
Data: 2018-10-14
7 Kolejka RKS Okęcie II Warszawa – KS Przyszłość II Włochy  3:6 (1:1) (0:2) (1:1) (1:2) Bramki dla RKS: Michał Spychała 3’ 38’ 59’   Skład Okęcia II... czytaj więcej
IV Liga Okręgowa rocznik 2009 - 5 Kolejka
Data: 2018-09-30
5 Kolejka RKS Okęcie II Warszawa – UKS Olimpijczycy  7:5 (1:0) (2:1) (3:1) (1:3) Bramki: Michał Spychała x3 , Jakub Filipczuk x2 , Borys Kopeć , Leon... czytaj więcej
Informacje

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 84 1140 2004 0000 3102 7706 6983​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

Wkrótce

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS VARSOVIA II 6 18 6 0 0 85:13
2 POLONIA WARSZAWA S.A. 6 12 4 0 2 49:24
3 MKS Agrykola II Warszawa 6 12 4 0 2 54:32
4 Football Talents 6 9 3 0 3 26:33
5 KS Przyszłość II Włochy 6 3 1 0 5 16:66
6 RKS Okęcie II 6 0 0 0 6 14:76
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Przyszłość II Włochy 3 : 14 Football Talents 31-03-2019
o godzinie: 13:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie II 2 : 17 UKS VARSOVIA II 31-03-2019
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
POLONIA WARSZAWA S.A. 11 : 6 MKS Agrykola II Warszawa 30-03-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 2 : 8 MKS Agrykola II Warszawa 07-04-2019
o godzinie: 10:00
 Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3
UKS VARSOVIA II 6 : 4 POLONIA WARSZAWA S.A. 07-04-2019
o godzinie: 15:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
KS Przyszłość II Włochy 7 : 3 RKS Okęcie II 06-04-2019
o godzinie: 16:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 4 : 6 Football Talents 14-04-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
POLONIA WARSZAWA S.A. 12 : 4 KS Przyszłość II Włochy 17-04-2019
o godzinie: 19:15
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
MKS Agrykola II Warszawa 6 : 12 UKS VARSOVIA II 13-04-2019
o godzinie: 10:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 1 : 10 UKS VARSOVIA II 28-04-2019
o godzinie: 09:45
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
KS Przyszłość II Włochy 2 : 14 MKS Agrykola II Warszawa 28-04-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
RKS Okęcie II 3 : 11 POLONIA WARSZAWA S.A. 28-04-2019
o godzinie: 10:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
POLONIA WARSZAWA S.A. 8 : 0 Football Talents 11-05-2019
o godzinie: 13:30
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
MKS Agrykola II Warszawa 15 : 2 RKS Okęcie II 12-05-2019
o godzinie: 15:00
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
UKS VARSOVIA II 20 : 0 KS Przyszłość II Włochy 11-05-2019
o godzinie: 16:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents 3 : 0 KS Przyszłość II Włochy 19-05-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Szkolne (Warszawa-Ursynów, Eugeniusza Lokajskiego 3)
UKS VARSOVIA II 20 : 0 RKS Okęcie II 19-05-2019
o godzinie: 15:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
MKS Agrykola II Warszawa 5 : 3 POLONIA WARSZAWA S.A. 19-05-2019
o godzinie: 11:45
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Agrykola II Warszawa : Football Talents 26-05-2019
o godzinie: 13:45
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
POLONIA WARSZAWA S.A. : UKS VARSOVIA II 25-05-2019
o godzinie: 12:00
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
RKS Okęcie II : KS Przyszłość II Włochy 25-05-2019
o godzinie: 14:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents : RKS Okęcie II 01-06-2019  
KS Przyszłość II Włochy : POLONIA WARSZAWA S.A. 02-06-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
UKS VARSOVIA II : MKS Agrykola II Warszawa 01-06-2019
o godzinie: 17:00
 Varsovia (Warszawa-Śródmieście, Międzyparkowa 4)
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS VARSOVIA II : Football Talents 08-06-2019  
MKS Agrykola II Warszawa : KS Przyszłość II Włochy 09-06-2019
o godzinie: 13:45
 WCSM Agrykola (Warszawa-Śródmieście, Myśliwiecka 9)
POLONIA WARSZAWA S.A. : RKS Okęcie II 08-06-2019
o godzinie: 13:30
 Boisko przy ZSF (Warszawa-Wola, Spokojna 13)
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
Football Talents : POLONIA WARSZAWA S.A. 15-06-2019  
RKS Okęcie II : MKS Agrykola II Warszawa 15-06-2019  
KS Przyszłość II Włochy : UKS VARSOVIA II 16-06-2019
o godzinie: 12:00
 KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
Drużyna
%AutoEntityLabel%, %AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy