Tabela i wyniki

Rocznik 2011 - Sezon 2018/2019 - III Liga okręgowa - F2 Żak Grupa 2 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 RKS Okęcie 6 16 5 1 0 51:13
2 SP POLONEZ WARSZAWA 6 12 4 0 2 33:27
3 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 6 9 3 0 3 35:36
4 SKS GROM II WARSZAWA 6 9 3 0 3 40:29
5 UKS 141 W-WA 6 7 2 1 3 25:21
6 UKS BIAŁE ORŁY II 6 0 0 0 6 13:71
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BIAŁE ORŁY II 3 : 5 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 31-03-2019
o godzinie: 11:45
 Gimnazjum 164 (Warszawa-Białołęka, Ostródzka 175)
UKS 141 W-WA 2 : 2 RKS Okęcie 31-03-2019
o godzinie: 14:45
 Orlik w Parku im. Józefa Polińskiego (Warszawa-Praga-Południe, Szaserów 127)
SP POLONEZ WARSZAWA 4 : 9 SKS GROM II WARSZAWA 30-03-2019
o godzinie: 10:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 7 : 1 SKS GROM II WARSZAWA 06-04-2019
o godzinie: 16:30
 Zespół Obiektów "Strumykowa" (Warszawa-Białołęka, Strumykowa 21)
RKS Okęcie 10 : 2 SP POLONEZ WARSZAWA 11-04-2019
o godzinie: 18:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS 141 W-WA 10 : 3 UKS BIAŁE ORŁY II 06-04-2019
o godzinie: 13:45
 Orlik w Parku im. Józefa Polińskiego (Warszawa-Praga-Południe, Szaserów 127)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 1 : 9 UKS 141 W-WA 13-04-2019
o godzinie: 13:00
 Warszawa-Białołęka, Annopol 24B
SP POLONEZ WARSZAWA 6 : 0 UKS BIAŁE ORŁY II 14-04-2019
o godzinie: 12:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
SKS GROM II WARSZAWA 3 : 9 RKS Okęcie 13-04-2019
o godzinie: 10:00
 Estadio De Eusebio (Warszawa-Targówek, Remiszewska 40)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 4 : 7 RKS Okęcie 27-04-2019
o godzinie: 17:00
 Zespół Obiektów "Strumykowa" (Warszawa-Białołęka, Strumykowa 21)
UKS BIAŁE ORŁY II 1 : 19 SKS GROM II WARSZAWA 27-04-2019
o godzinie: 11:30
 Gimnazjum 164 (Warszawa-Białołęka, Ostródzka 175)
UKS 141 W-WA 2 : 3 SP POLONEZ WARSZAWA 28-04-2019
o godzinie: 14:45
 Orlik w Parku im. Józefa Polińskiego (Warszawa-Praga-Południe, Szaserów 127)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SP POLONEZ WARSZAWA 12 : 2 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 15-05-2019
o godzinie: 18:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
SKS GROM II WARSZAWA 4 : 2 UKS 141 W-WA 11-05-2019
o godzinie: 11:30
 Estadio De Eusebio (Warszawa-Targówek, Remiszewska 40)
RKS Okęcie 15 : 2 UKS BIAŁE ORŁY II 12-05-2019
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 16 : 4 UKS BIAŁE ORŁY II 18-05-2019
o godzinie: 16:00
 Soccer Arena (Warszawa-Białołęka, Annopol 24B)
RKS Okęcie 8 : 0 UKS 141 W-WA 18-05-2019
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
SKS GROM II WARSZAWA 4 : 6 SP POLONEZ WARSZAWA 18-05-2019
o godzinie: 11:30
 Estadio De Eusebio (Warszawa-Targówek, Remiszewska 40)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
SKS GROM II WARSZAWA : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 25-05-2019
o godzinie: 10:00
 Estadio De Eusebio (Warszawa-Targówek, Remiszewska 40)
SP POLONEZ WARSZAWA : RKS Okęcie 26-05-2019
o godzinie: 10:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
UKS BIAŁE ORŁY II : UKS 141 W-WA 25-05-2019
o godzinie: 14:30
 Gimnazjum 164 (Warszawa-Białołęka, Ostródzka 175)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS 141 W-WA : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 02-06-2019
o godzinie: 14:45
 Orlik w Parku im. Józefa Polińskiego (Warszawa-Praga-Południe, Szaserów 127)
UKS BIAŁE ORŁY II : SP POLONEZ WARSZAWA 01-06-2019
o godzinie: 10:00
 Gimnazjum 164 (Warszawa-Białołęka, Ostródzka 175)
RKS Okęcie : SKS GROM II WARSZAWA 01-06-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 08-06-2019  
SKS GROM II WARSZAWA : UKS BIAŁE ORŁY II 08-06-2019
o godzinie: 10:00
 Estadio De Eusebio (Warszawa-Targówek, Remiszewska 40)
SP POLONEZ WARSZAWA : UKS 141 W-WA 08-06-2019
o godzinie: 10:00
 ORLIK (Warszawa-Targówek, Suwalska 13)
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV : SP POLONEZ WARSZAWA 15-06-2019
o godzinie: 11:00
 Soccer Arena (Warszawa-Białołęka, Annopol 24B)
UKS 141 W-WA : SKS GROM II WARSZAWA 15-06-2019
o godzinie: 13:45
 Orlik w Parku im. Józefa Polińskiego (Warszawa-Praga-Południe, Szaserów 127)
UKS BIAŁE ORŁY II : RKS Okęcie 15-06-2019  
Rocznik 2011 - Sezon 2018/2019 - IV Liga okręgowa - F2 Żak Grupa 4 (WIOSNA)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS MŁODA GWARDIA 5 12 4 0 1 34:17
2 ATP WARSZAWA II 6 12 4 0 2 31:13
3 UKS G-81 BEMOWO 5 12 4 0 1 29:17
4 PKS Victoria Zerzeń 6 9 3 0 3 33:32
5 RKS Okęcie II 6 3 1 0 5 7:43
6 KS Drukarz III W-wa 4 0 0 0 4 0:12
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 30-03-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS MŁODA GWARDIA 4 : 2 ATP WARSZAWA II 31-03-2019
o godzinie: 16:00
 Szkoła Podstawowa Nr 217 (Warszawa-Rembertów, Ignacego Paderewskiego 45)
UKS G-81 BEMOWO 3 : 0 KS Drukarz III W-wa 31-03-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko Gimnazjum 81 (Warszawa-Bemowo, Rozłogi 10)
RKS Okęcie II 2 : 11 PKS Victoria Zerzeń 31-03-2019
o godzinie: 13:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 06-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA II 10 : 3 PKS Victoria Zerzeń 06-04-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa nr 316 (Warszawa-Bemowo, Stanisława Szobera 1/3)
KS Drukarz III W-wa 0 : 3 RKS Okęcie II 06-04-2019  
UKS MŁODA GWARDIA 7 : 5 UKS G-81 BEMOWO 06-04-2019
o godzinie: 16:00
 Szkoła Podstawowa Nr 217 (Warszawa-Rembertów, Ignacego Paderewskiego 45)
Kolejka nr 3
 
data: 13-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS G-81 BEMOWO 4 : 3 ATP WARSZAWA II 14-04-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko Gimnazjum 81 (Warszawa-Bemowo, Rozłogi 10)
RKS Okęcie II 1 : 12 UKS MŁODA GWARDIA 13-04-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PKS Victoria Zerzeń 3 : 0 KS Drukarz III W-wa 14-04-2019
o godzinie: 10:00
 Borków Arena (Warszawa-Wawer, Borków 18)
Kolejka nr 4
 
data: 27-04-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA II 3 : 0 KS Drukarz III W-wa 27-04-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa nr 316 (Warszawa-Bemowo, Stanisława Szobera 1/3)
UKS MŁODA GWARDIA 10 : 2 PKS Victoria Zerzeń 28-04-2019
o godzinie: 16:00
 Szkoła Podstawowa Nr 217 (Warszawa-Rembertów, Ignacego Paderewskiego 45)
UKS G-81 BEMOWO 7 : 0 RKS Okęcie II 28-04-2019
o godzinie: 11:30
 Boisko Gimnazjum 81 (Warszawa-Bemowo, Rozłogi 10)
Kolejka nr 5
 
data: 11-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie II 1 : 6 ATP WARSZAWA II 11-05-2019
o godzinie: 16:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
PKS Victoria Zerzeń 7 : 10 UKS G-81 BEMOWO 12-05-2019
o godzinie: 10:00
 Borków Arena (Warszawa-Wawer, Borków 18)
KS Drukarz III W-wa : UKS MŁODA GWARDIA 11-05-2019  
Kolejka nr 6
AKTUALNA KOLEJKA
data: 18-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA II 7 : 1 UKS MŁODA GWARDIA 18-05-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa nr 316 (Warszawa-Bemowo, Stanisława Szobera 1/3)
KS Drukarz III W-wa : UKS G-81 BEMOWO 18-05-2019  
PKS Victoria Zerzeń 7 : 0 RKS Okęcie II 19-05-2019
o godzinie: 10:00
 Borków Arena (Warszawa-Wawer, Borków 18)
Kolejka nr 7
 
data: 25-05-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
PKS Victoria Zerzeń : ATP WARSZAWA II 26-05-2019
o godzinie: 10:00
 Borków Arena (Warszawa-Wawer, Borków 18)
RKS Okęcie II : KS Drukarz III W-wa 25-05-2019  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS G-81 BEMOWO : UKS MŁODA GWARDIA 26-05-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko Gimnazjum 81 (Warszawa-Bemowo, Rozłogi 10)
Kolejka nr 8
 
data: 01-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA II : UKS G-81 BEMOWO 01-06-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa nr 316 (Warszawa-Bemowo, Stanisława Szobera 1/3)
UKS MŁODA GWARDIA : RKS Okęcie II 01-06-2019
o godzinie: 16:00
 Szkoła Podstawowa Nr 217 (Warszawa-Rembertów, Ignacego Paderewskiego 45)
KS Drukarz III W-wa : PKS Victoria Zerzeń 01-06-2019  
Kolejka nr 9
 
data: 08-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Drukarz III W-wa : ATP WARSZAWA II 08-06-2019  
PKS Victoria Zerzeń : UKS MŁODA GWARDIA 09-06-2019
o godzinie: 16:00
 Borków Arena (Warszawa-Wawer, Borków 18)
RKS Okęcie II : UKS G-81 BEMOWO 08-06-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 15-06-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA II : RKS Okęcie II 15-06-2019
o godzinie: 12:00
 Szkoła Podstawowa nr 316 (Warszawa-Bemowo, Stanisława Szobera 1/3)
UKS G-81 BEMOWO : PKS Victoria Zerzeń 15-06-2019  
UKS MŁODA GWARDIA : KS Drukarz III W-wa 15-06-2019  
Rocznik 2011 - Sezon 2018/2019 - F2 Żak Grupa 2 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 KS Raszyn II 10 22 7 1 2 86:35
2 UKS Łady 10 22 7 1 2 54:46
3 UKS BSS IRZYK III 10 16 5 1 4 61:59
4 RKS Okęcie 9 12 4 0 5 77:51
5 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 9 9 3 0 6 28:57
6 UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 10 4 1 1 8 38:96
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
 
data: 01-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady 3 : 2 UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 12-09-2018
o godzinie: 18:45
 UKS Jaguar Michałowice (Michałowice, Szkolna 15)
UKS BSS IRZYK III 3 : 0 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 19-09-2018
o godzinie: 17:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
RKS Okęcie 3 : 6 KS Raszyn II 02-09-2018
o godzinie: 15:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 2
 
data: 08-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 1 : 19 KS Raszyn II 08-09-2018
o godzinie: 13:15
 UKS Jaguar Michałowice (Michałowice, Szkolna 15)
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV : RKS Okęcie 08-09-2018
o godzinie: 16:00
 Zespół Obiektów "Strumykowa" (Warszawa-Białołęka, Strumykowa 21)
UKS Łady 8 : 3 UKS BSS IRZYK III 02-10-2018
o godzinie: 18:00
 Orlik Raszyn (Raszyn, Pruszkowska 21B)
Kolejka nr 3
 
data: 15-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS BSS IRZYK III 6 : 13 UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 15-09-2018
o godzinie: 11:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
RKS Okęcie 8 : 9 UKS Łady 21-09-2018
o godzinie: 17:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 0 : 6 KS Raszyn II 01-10-2018
o godzinie: 19:00
 Soccer Arena (Warszawa-Białołęka, Annopol 24B)
Kolejka nr 4
 
data: 22-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 2 : 10 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 22-09-2018
o godzinie: 09:30
 UKS Jaguar Michałowice (Michałowice, Szkolna 15)
UKS Łady 3 : 8 KS Raszyn II 24-09-2018
o godzinie: 18:30
 Orlik Raszyn (Raszyn, Pruszkowska 21B)
UKS BSS IRZYK III 1 : 23 RKS Okęcie 22-09-2018
o godzinie: 13:00
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 5
 
data: 29-09-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie 18 : 2 UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 29-09-2018
o godzinie: 08:30
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
KS Raszyn II 7 : 6 UKS BSS IRZYK III 29-09-2018
o godzinie: 11:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 1 : 3 UKS Łady 30-09-2018
o godzinie: 10:00
 Zespół Obiektów "Strumykowa" (Warszawa-Białołęka, Strumykowa 21)
Kolejka nr 6
 
data: 06-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady 7 : 2 UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 06-10-2018
o godzinie: 12:00
 Orlik Raszyn (Raszyn, Pruszkowska 21B)
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 0 : 10 UKS BSS IRZYK III 07-10-2018
o godzinie: 14:30
 Zespół Obiektów "Strumykowa" (Warszawa-Białołęka, Strumykowa 21)
KS Raszyn II 10 : 4 RKS Okęcie 07-10-2018
o godzinie: 12:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 7
 
data: 13-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Raszyn II 4 : 4 UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 13-10-2018
o godzinie: 12:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
RKS Okęcie 1 : 3 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 13-10-2018
o godzinie: 13:45
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
UKS BSS IRZYK III 2 : 2 UKS Łady 10-10-2018
o godzinie: 17:30
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
Kolejka nr 8
 
data: 20-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 2 : 15 UKS BSS IRZYK III 20-10-2018
o godzinie: 10:00
 UKS Jaguar Michałowice (Michałowice, Szkolna 15)
UKS Łady 6 : 10 RKS Okęcie 17-10-2018
o godzinie: 17:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)
KS Raszyn II 20 : 2 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 21-10-2018
o godzinie: 12:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 9
 
data: 27-10-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 7 : 6 UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 27-10-2018
o godzinie: 15:00
 Zespół Obiektów "Strumykowa" (Warszawa-Białołęka, Strumykowa 21)
KS Raszyn II 5 : 7 UKS Łady 28-10-2018
o godzinie: 14:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
RKS Okęcie 3 : 10 UKS BSS IRZYK III 27-10-2018
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 10
AKTUALNA KOLEJKA
data: 03-11-2018
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 4 : 7 RKS Okęcie 03-11-2018
o godzinie: 13:15
 UKS Jaguar Michałowice (Michałowice, Szkolna 15)
UKS BSS IRZYK III 5 : 1 KS Raszyn II 31-10-2018
o godzinie: 17:30
 Boisko szkolne (Warszawa-Bemowo, Karola Irzykowskiego 1a)
UKS Łady 6 : 5 BE A STAR FOOTBALL ACADEMY IV 04-11-2018
o godzinie: 12:00
 UKS "ŁADY" (Łady, Długa 49)

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy