Tabela i wyniki

Rocznik 2011 - II liga okręgowa F1 Żak Grupa 4 (JESIEŃ)
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS Łady 0 0 0 0 0 0:0
2 RKS Okęcie 0 0 0 0 0 0:0
3 MKS Znicz II Pruszków 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS Chlebnia 0 0 0 0 0 0:0
5 KS Raszyn II 0 0 0 0 0 0:0
6 KS Błonianka 0 0 0 0 0 0:0
7 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 0 0 0 0 0 0:0
8 ATP WARSZAWA 0 0 0 0 0 0:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady : ATP WARSZAWA 31-08-2019  
RKS Okęcie : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 31-08-2019  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz II Pruszków : KS Błonianka 01-09-2019
o godzinie: 18:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
LKS Chlebnia : KS Raszyn II 01-09-2019
o godzinie: 10:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
Kolejka nr 2
 
data: 04-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : KS Raszyn II 04-09-2019  
KS Błonianka : LKS Chlebnia 04-09-2019
o godzinie: 17:00
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : MKS Znicz II Pruszków 04-09-2019
o godzinie: 17:30
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
UKS Łady : RKS Okęcie 04-09-2019  
Kolejka nr 3
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : ATP WARSZAWA 07-09-2019  
MKS Znicz II Pruszków : UKS Łady 07-09-2019  
LKS Chlebnia : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 08-09-2019
o godzinie: 10:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
KS Raszyn II : KS Błonianka 07-09-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 4
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : KS Błonianka 14-09-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Raszyn II 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
UKS Łady : LKS Chlebnia 14-09-2019  
RKS Okęcie : MKS Znicz II Pruszków 14-09-2019  
Kolejka nr 5
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków : ATP WARSZAWA 18-09-2019  
LKS Chlebnia : RKS Okęcie 18-09-2019
o godzinie: 16:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
KS Raszyn II : UKS Łady 18-09-2019  
KS Błonianka : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 18-09-2019  
Kolejka nr 6
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 21-09-2019  
UKS Łady : KS Błonianka 21-09-2019  
RKS Okęcie : KS Raszyn II 21-09-2019  
MKS Znicz II Pruszków : LKS Chlebnia 21-09-2019  
Kolejka nr 7
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Chlebnia : ATP WARSZAWA 29-09-2019
o godzinie: 14:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
KS Raszyn II : MKS Znicz II Pruszków 29-09-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
KS Błonianka : RKS Okęcie 28-09-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : UKS Łady 28-09-2019  
Kolejka nr 8
 
data: 02-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : UKS Łady 02-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : RKS Okęcie 02-10-2019  
KS Błonianka : MKS Znicz II Pruszków 02-10-2019  
KS Raszyn II : LKS Chlebnia 02-10-2019
o godzinie: 17:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Raszyn II : ATP WARSZAWA 05-10-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
LKS Chlebnia : KS Błonianka 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
MKS Znicz II Pruszków : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 05-10-2019  
RKS Okęcie : UKS Łady 05-10-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : RKS Okęcie 12-10-2019  
UKS Łady : MKS Znicz II Pruszków 12-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : LKS Chlebnia 12-10-2019  
KS Błonianka : KS Raszyn II 12-10-2019  
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka : ATP WARSZAWA 19-10-2019  
KS Raszyn II : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 20-10-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
LKS Chlebnia : UKS Łady 20-10-2019
o godzinie: 10:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
MKS Znicz II Pruszków : RKS Okęcie 19-10-2019  
Kolejka nr 12
 
data: 28-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : MKS Znicz II Pruszków 28-10-2019  
RKS Okęcie : LKS Chlebnia 28-10-2019  
UKS Łady : KS Raszyn II 28-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Błonianka 28-10-2019  
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : ATP WARSZAWA 02-11-2019  
KS Błonianka : UKS Łady 02-11-2019  
KS Raszyn II : RKS Okęcie 03-11-2019
o godzinie: 13:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
LKS Chlebnia : MKS Znicz II Pruszków 02-11-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : LKS Chlebnia 09-11-2019  
MKS Znicz II Pruszków : KS Raszyn II 09-11-2019  
RKS Okęcie : KS Błonianka 09-11-2019  
UKS Łady : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 09-11-2019  

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy