Informacje

Trener drużyny
Mariusz Wiśniewski
Mariusz Wiśniewski
tel.
500 214 641
8.KOLEJKA IV LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 3 - ROCZNIK 2011
Data: 2019-06-02
8 Kolejka   UKS Młoda Gwardia – RKS Okęcie Warszawa 5:1 (1:0 ; 2:0 ; 1:0 ; 1:1) Bramka dla RKS: Mateusz Roman   Skład Okęcia: Łukasz Łuczak – Jan... czytaj więcej
8.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011
Data: 2019-06-02
8 Kolejka RKS Okęcie Warszawa – SKS Grom II Warszawa 7:2 (1:1 ; 2:0 ; 2:1 ; 2:0) Bramki dla RKS:  Kacper Tatarski x3 , Franek Dylewski x2 ,Tom Vu ,... czytaj więcej
7.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011
Data: 2019-05-28
7 Kolejka   SP Polonez Warszawa – RKS Okęcie Warszawa 0:2 (0:1; 0:1; 0:0; 0:0) Bramki dla RKS:  Franek Dylewski 7’ Antoś Kosmoł 23’     Skład Okęcia... czytaj więcej
6.KOLEJKA IV LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 3 - ROCZNIK 2011
Data: 2019-05-21
6 Kolejka PKS Victoria Zerzeń – RKS Okęcie Warszawa 7:0 (3:0; 1:0; 3:0; 0:0)   Skład Okęcia: Łukasz Łuczak –  Jan Rębecki, Jan Giziński kpt., Mateusz... czytaj więcej
6.KOLEJKA III LIGI OKRĘGOWEJ F2 ŻAK GR. 4 - ROCZNIK 2011
Data: 2019-05-20
6 Kolejka   RKS Okęcie Warszawa – UKS 141 Warszawa 8:0 (2:0; 1:0; 4:0; 1:0) Bramki dla RKS:  Antoś Kosmoł 4’ 35’  Franek Dylewski 10’ 42’ 54’ Antoni... czytaj więcej
Informacje

Na wszystkich, zainteresowanych grą swoich synów, wnuków, kuzynów bądź też znajomych trener Mariusz Wiśniewski czeka pod nr tel. 500 214 641. Można też napisać mail-a na adres: m.wisniewski@rksokecie.pl

 

Opłaty

Rodzice/opiekunowie każdego zawodnika zarejestrowanego w klubie raz w miesiącu dokonują opłaty w wysokości 130 zł (składka klubowa). 

Składkę klubową należy wpłacać do 10-tego dnia każdego miesiąca:

na rachunek bankowy Klubu numer 15 1140 2004 0000 3602 7706 7010​ 
(w tytule przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia)
lub do Kasy Klubu RKS Okęcie Warszawa, która jest czynna w każdy poniedziałek i środę w godzinach 14 .00 – 17.00

 

Dokumenty

Warunkiem uczestnictwa w treningach jest wypełnienie poniższej deklaracji

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach sportowych

Terminy treningów

wtorek godz. 17
czwartek godz. 17
stadion ul. Radarowa 1

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 UKS Łady 0 0 0 0 0 0:0
2 RKS Okęcie 0 0 0 0 0 0:0
3 MKS Znicz II Pruszków 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS Chlebnia 0 0 0 0 0 0:0
5 KS Raszyn II 0 0 0 0 0 0:0
6 KS Błonianka 0 0 0 0 0 0:0
7 AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 0 0 0 0 0 0:0
8 ATP WARSZAWA 0 0 0 0 0 0:0
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
AKTUALNA KOLEJKA
data: 31-08-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
UKS Łady : ATP WARSZAWA 31-08-2019  
RKS Okęcie : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 31-08-2019  RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
MKS Znicz II Pruszków : KS Błonianka 01-09-2019
o godzinie: 18:00
 Stadion Znicz (Pruszków, Bohaterów Warszawy 4)
LKS Chlebnia : KS Raszyn II 01-09-2019
o godzinie: 10:00
 LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
Kolejka nr 2
 
data: 04-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : KS Raszyn II 04-09-2019  
KS Błonianka : LKS Chlebnia 04-09-2019
o godzinie: 17:00
 KS BŁONIANKA - ORLIK (Błonie, Okrzei 3)
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : MKS Znicz II Pruszków 04-09-2019
o godzinie: 17:30
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
UKS Łady : RKS Okęcie 04-09-2019  
Kolejka nr 3
 
data: 07-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Okęcie : ATP WARSZAWA 07-09-2019  
MKS Znicz II Pruszków : UKS Łady 07-09-2019  
LKS Chlebnia : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 08-09-2019
o godzinie: 10:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
KS Raszyn II : KS Błonianka 07-09-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 4
 
data: 14-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : KS Błonianka 14-09-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Raszyn II 14-09-2019
o godzinie: 10:00
 Orlik - Szkoła Podstawowa nr 1 (Brwinów, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11)
UKS Łady : LKS Chlebnia 14-09-2019  
RKS Okęcie : MKS Znicz II Pruszków 14-09-2019  
Kolejka nr 5
 
data: 18-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Znicz II Pruszków : ATP WARSZAWA 18-09-2019  
LKS Chlebnia : RKS Okęcie 18-09-2019
o godzinie: 16:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
KS Raszyn II : UKS Łady 18-09-2019  
KS Błonianka : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 18-09-2019  
Kolejka nr 6
 
data: 21-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 21-09-2019  
UKS Łady : KS Błonianka 21-09-2019  
RKS Okęcie : KS Raszyn II 21-09-2019  
MKS Znicz II Pruszków : LKS Chlebnia 21-09-2019  
Kolejka nr 7
 
data: 28-09-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
LKS Chlebnia : ATP WARSZAWA 29-09-2019
o godzinie: 14:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
KS Raszyn II : MKS Znicz II Pruszków 29-09-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
KS Błonianka : RKS Okęcie 28-09-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : UKS Łady 28-09-2019  
Kolejka nr 8
 
data: 02-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : UKS Łady 02-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : RKS Okęcie 02-10-2019  
KS Błonianka : MKS Znicz II Pruszków 02-10-2019  
KS Raszyn II : LKS Chlebnia 02-10-2019
o godzinie: 17:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
Kolejka nr 9
 
data: 05-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Raszyn II : ATP WARSZAWA 05-10-2019
o godzinie: 10:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
LKS Chlebnia : KS Błonianka 05-10-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
MKS Znicz II Pruszków : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 05-10-2019  
RKS Okęcie : UKS Łady 05-10-2019  
Kolejka nr 10
 
data: 12-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : RKS Okęcie 12-10-2019  
UKS Łady : MKS Znicz II Pruszków 12-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : LKS Chlebnia 12-10-2019  
KS Błonianka : KS Raszyn II 12-10-2019  
Kolejka nr 11
 
data: 19-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
KS Błonianka : ATP WARSZAWA 19-10-2019  
KS Raszyn II : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 20-10-2019
o godzinie: 10:30
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
LKS Chlebnia : UKS Łady 20-10-2019
o godzinie: 10:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
MKS Znicz II Pruszków : RKS Okęcie 19-10-2019  
Kolejka nr 12
 
data: 28-10-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : MKS Znicz II Pruszków 28-10-2019  
RKS Okęcie : LKS Chlebnia 28-10-2019  
UKS Łady : KS Raszyn II 28-10-2019  
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : KS Błonianka 28-10-2019  
Kolejka nr 13
 
data: 02-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW : ATP WARSZAWA 02-11-2019  
KS Błonianka : UKS Łady 02-11-2019  
KS Raszyn II : RKS Okęcie 03-11-2019
o godzinie: 13:00
 Boisko "Orlik" (Raszyn, Pruszkowska 21 B)
LKS Chlebnia : MKS Znicz II Pruszków 02-11-2019
o godzinie: 11:00
 LKS Chlebnia (Grodzisk Mazowiecki, W. Westfala 3)
Kolejka nr 14
 
data: 09-11-2019
WYNIK DATA MIEJSCE SPOTKANIA
ATP WARSZAWA : LKS Chlebnia 09-11-2019  
MKS Znicz II Pruszków : KS Raszyn II 09-11-2019  
RKS Okęcie : KS Błonianka 09-11-2019  
UKS Łady : AP BKS NAPRZÓD BRWINÓW 09-11-2019  
Drużyna
%AutoEntityLabel%

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy