Karty podstawowe

A Klasa 13.Kolejka - Zapowiedź

13. kolejka

Jedność Żabieniec - Okęcie Warszawa

 

Niedziela 12.11.2017 godz.13.30
Stadion: ul. Leśna 15 Żabieniec , 05-500 Piaseczno

 

 

Ostatnim przeciwnikiem Okęcia w jesiennej rundzie będzie Jedność Żabieniec. Mecz zaplanowany na niedzielę kończy 13 kolejkę spotkań A klasy, grupa III. Piłkarze z pod piaseczyńskiej miejscowości wywalczyli dotychczas 25 punktów ,  dwa „oczka” mniej od „lotników”. Jakie znaczenie w układzie tabeli będzie miało to spotkanie , wiedzą wszyscy. Piłkarze pilnie ćwiczą , a trener obmyśla strategię i bojowo nastawia drużynę. W prywatnej rozmowie wyjawił „Jesteśmy głodni zwycięstw i chcemy „zgarnąć” 3 pkt. Nie interesuje nas remis , ani tym bardziej porażka”.

Ten mecz koniecznie trzeba zobaczyć do czego zachęcamy naszych kibiców. Zabierzcie ze sobą żony i sympatie , rodziców i krewnych , kolegów i koleżanki , znajomych !!! Będzie się „działo” w trakcie jak i po meczu ….

 

W tym roku , w sobotę 11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzień później , po meczu zawodnicy RKS Okęcie Warszawa wspólnie z kibicami zamanifestują patriotyzm i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Pokażemy rodakom , że w klubie przy Radarowej 1 są ludzie , dla których coś znaczą wartości takie jak Honor i Ojczyzna. Uczcimy pamięć poległych za nasz kraj bohaterów, często zapomnianych , bez których by nasz naród nie istniał. Zachęcamy do zabrania ze sobą biało-czerwone flagi , my będziemy mieli ……

 

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy