Karty podstawowe

A Klasa 20.Kolejka - Zapowiedź

Foto

20. kolejka

FC Lesznowola - Okęcie Warszawa

 

Sobota 05.05.2018 godz.13.00
Boisko w Nowej Woli ul.Ignacego Krasickiego 176 , 05-500 Piaseczno

 

Mecz sędziować będzie trójka arbitrów :

Sędzia główny – Arkadiusz Dębowski (OZPN Warszawa)
Sędziowie boczni – Adrian Więckowski i Bartosz Królewicz

 

Kolejnym przeciwnikiem Okęcia będzie zajmujący ósme miejsce w tabeli „serie A” FC Lesznowola. Piłkarze z Nowej Woli zgromadzili do tej pory 25 pkt , ale mają jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie 14 kol. z Gwardią Warszawa. Mecz na boisku ZS im. Konarskiego odbędzie się 9 maja o godz.17.30

W zespole FC Lesznowola jest jeden piłkarz , któremu trzeba będzie poświęcić więcej „uwagi” na boisku. To Ich grający trener, Oskar Śliwowski. W 18 meczach strzelił przeciwnikom 14 goli co na obecną chwilę daje 4 miejsce w klasyfikacji króla strzelców A kl. gr.3. W sobotę należałoby „odciąć” go od strzałów na naszą bramkę ! Piłkarze z pod piaseczyńskiej miejscowości fatalnie rozpoczęli wiosenną rundę, ale powoli „rozkręcali się” i w ostatnich 2 meczach pokazali „lwi pazur”. Kolejki 15,16 i 17 przegrali kolejno z Nadstalem (4:1), UKSem Siekierki (2:3) i Laurą Chylice(4:0), by w czwartym spotkaniu(18 kol.) pokonać u siebie Rozwój Warszawa(3:2), a w rozegranym tydzień temu piątym meczu(19 kol.) zremisować w Żabieńcu z Jednością (2:2). Czy to zwyżka formy , czy też wpadka rywali ?

Nasi piłkarze po 2 porażkach spadli w tabeli rozgrywek na trzecie miejsce. Do lidera, MKSu II Piaseczno tracą 5 pkt, a do drugiej Laury Chylice 4 pkt. Z oboma tymi zespołami zmierzą się jeszcze w wiosennej rundzie i będą to mecze wyjazdowe 21 i 25 kolejki. Tutaj upatrujemy szanse na dogonienie i wyprzedzenie przynajmniej jednego z tych zespołów. Podopieczni Piotra Biechońskiego mają cel i nie zmienił się mimo zaistniałej sytuacji, grają o pełną pulę i robią wszystko w tym kierunku. Wygrane z Gwardią, Siekierkami i Rozwojem to dobry prognostyk na kolejne potyczki. Powróciła w nich przebojowość , pewność siebie oraz bramkostrzelność, a jeśli utrzymają to, ……. to złożymy Im w czerwcu pokłony za awans !!!

 

Serdecznie zapraszamy na mecz 20 kolejki, do Nowej Woli …..  

 

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy