Karty podstawowe

Mecz sparingowy - zapowiedź

Foto

Mecz sparingowy 

Okęcie Warszawa – Przyszłość Włochy

 

Sobota 10.03.2018 godz.12.00
Stadion GOSiR Stare Babice  ul. Zachodnia 2, Zielonki-Parcela

 

W sobotę Derby Włoch !!! Jest to co prawda mecz sparingowy, ale każda rywalizacja Okęcia z Przyszłością brana jest  pod „lupę” i zaliczana jako mecz derbowy !!!

KS Przyszłość gra w LO nie przerwanie od 8 lat i w obecnych rozgrywkach nic nie zapowiada zmiany klasy rozgrywkowej. Klubowi z Rybnickiej nie grozi ani awans , ani spadek !

Ostatni raz Okęcie z Przyszłością grało w LO, w sezonie 2016/17. Bilans spotkań był na korzyść rywali, najpierw w 5 kolejce padł bezbramkowy remis , a w rewanżu 14 kwietnia 2017 r. na Radarowej wygrał KS 2:1 !!! Nie było tragicznie , ale w całych rozgrywkach ówczesnego sezonu Przyszłość zajęła 4 miejsce, a Okęcie spadło do A klasy !!! Mamy nadzieję, że po rocznej banicji w „serie A”  RKS awansuje wyżej i na jesieni zagra w „okregówce”, wspólnie z KS-em !!! Plan na dziś(sobotę 10-tego), to dobry mecz Okęcia i oczywista, wygrana w nim !!!

Piłkarze Przyszłości w zimowych przygotowaniach do ligi zagrali do tej pory 6 meczy kontrolnych z czego 3 wygrali , jeden zremisowali, a w dwóch z nich zeszli pokonani. Przegrali w lutym z Sokołem Serock(LO) 2:3 i w marcu z juniorami Polonii Warszawa 0:3. Wygrali 3:2 z Bobrem Tłuszcz(LO), 4:1 z AGAPE Białołeka(LO) oraz 4:3 z naszym ligowym rywalem Laurą Chylice. Remis 2:2 zanotowali z Marcovia Marki.

Nasi piłkarze w sparingu z IV ligowymi Łomiankami pomimo porażki udowodnili kolejny raz, że potrafią grać w piłkę i „postawić się” silniejszemu(teoretycznie) rywalowi. Mogli nawet pokusić się o wygraną , gdyby nie „pudła” jakie zanotowali na początku pierwszej połowy. Z dogodnych pozycji na zdobycie gola nie skorzystali Jerzy Fiszer, Patryk Marek x 2 i Adrian Wiercioch. W Łomiankach trener Piotr Biechoński nie mógł też wystawić najmocniejszego składu, a do dyspozycji miał tylko 12 zawodników !!!  Zabrakło z różnych powodów (choroba, drobne kontuzje i sprawy osobiste) Pawła Błociszewskiego, Rafała Gajowniczka, Mateusza Olkowskiego, Jakuba Króla , Damiana Smokowskiego i Damiana Końskiego ??? Kiedy skończy się ta „plaga” nieobecności ??? Może mecz derbowy będzie takim ? Zapraszamy w samo południe do Starych Babic , bo to przed ostatnia szansa na obejrzenie sparingu „lotników”. Po nim tylko mecz z Huraganem Wołomin i 24 marca LIGA …..

 

sponsorzy

projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy