Karty podstawowe

IV liga grupa III

Seniorzy - IV liga
Piłka nożna

25 kolejka

KS Raszyn – Okęcie Warszawa 0:3 (0:0)

Bramki: Marcel Gorczyca 46’ Mateusz Delikat 62’(k) Eryk Murawski 76’

 

Skład Okęcia: Karol Gębski – Piotr Balsam , Adam Mazurek , Eryk Murawski , Bartosz Szoja –  Damian Koński(54.Adrian Beta ż), Mateusz Delikat ż , Mikołaj Nowocień(64.Yury Holtsau), Mateusz Olkowski kpt.(83.Bartosz Tula), Artur Bartosiński(78.Paweł Rybak) – Marcel Gorczyca

 

Ławka rezerwowych: Krzysztof Rochowicz , Wojciech Drach

 

Skład Okęcia w meczu 25 kol. IV ligi z KS Raszyn(02-06-2021 r.)

Stoją od lewej: Artur Bartosiński , Adam Mazurek , Karol Gębski , Piotr Balsam , Damian Koński , Marcel Gorczyca

Dolny rząd od lewej: Mikołaj Nowocień , Bartosz Szoja , Mateusz Olkowski kpt. , Eryk Murawski , Mateusz Delikat 

 

Ławka rezerwowych , od lewej: Wojciech Drach , Adrian Beta , Paweł Rybak , Bartosz Tula , Yury Holtsau , Krzysztof Rochowicz , Mariusz Wiśniewski , Piotr Biechoński trener

 

W przedostatniej kolejce sezonu 2020/21 Okęcie pewnie pokonało na wyjeździe KS Raszyn 3:0 !!!

To najwyższe zwycięstwo lotników w całych rozgrywkach kończącego się czwartoligowego sezonu. Trzy punkty z czołowym zespołem IV ligi i w dodatku na Jego boisku jest spektakularnym osiągnięciem teamu Piotra Biechońskiego.

 

Nad mądrą i przede wszystkim skuteczną grą Okęcia można było w środowy wieczór zachwycać się , a widzieli to ci którzy oglądali transmisję „live” na YT. Wszystkie formacje zagrały na wysokim poziomie i stąd taki wynik. Nie było by też wygranej gdyby nie indywidualności w drużynie. Jedną z nich był Marcel Gorczyca „zamieszany” we wszystkie trzy gole dla RKS –u . Zdobył pierwszą bramkę , wywalczył karnego , którego na gola i 2:0 zamienił Mateusz Delikat , a na kwadrans przed końcem meczu , pięknym podaniem asystował zdobywcy trzeciego gola dla Okęcia - Erykowi Murawskiemu.  

 

Szkoda kończącego się sezonu bo „Ekipka’ rozkręciła się na dobre. Niestety pogubione z jesiennej rundy punkty przyczyniły się do spadku z IV ligi. Pogratulować zostaje piłkarzom , że walczą do końca i zwycięstwami przynoszą kibicom dużo chwil radości !

 

W sobotę 12 czerwca po raz ostatni lotnicy zagrają w gronie czawartoligowców , a podejmować będą stołecznego Drukarza. Mecz prz R1 rozpocznie się wyjątkowo , ze względu na wytyczne MZPN , o godz.17.00 !!!

 

Serdecznie zapraszamy !!!

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik