Karty podstawowe

Mecz sparingowy

Seniorzy - IV liga
Piłka nożna

Mecz sparingowy 

RKS Okęcie Warszawa – KS CK Troszyn 1:4 (0:2)

Bramki: Piotr Żuk 71’ – Troszyn 30’ 42’ 63’ 65’

Skład Okęcia: Artem Solonikov(46.Karol Gębski) – Adrian Beta(46.Piotr Balsam) , Adam Mazurek , Jury Holtsau , Mariusz Wiśniewski(62.Adrian Beta) – Krzysztof Mamla(46.Piotr Łuczyk) , Mateusz Delikat(46.Piotr Żuk) , Eryk Murawski , Bartek Tula(62.Mateusz Delikat) , Artur Bartosiński(62.Łukasz Łosiński) – Łukasz Warchoł(62.zaw.test.)

 

W meczu kontrolnym nr.10 podopieczni Piotra Biechońskiego przegrali z czwartoligowym KS Troszyn 1:4. Dla naszego zespołu był to ostatni sparing w przygotowaniach do ligowych rozgrywek , które zostaną wznowione w najbliższy weekend.

 

Trener Okęcie miał dylemat kogo wystawić w formacji ataku bo z powodu kontuzji zabrakło Pawła Rybaka i Wojciecha Dracha. Na mecz nie stawił się też nowy nabytek lotników – Marcel Gorczyca więc na „szpicy” z konieczności wystąpił Łukasz Warchoł. Robił co mógł , ale to nie jego nominalna pozycja i wiele nie zdziałał. Jedynego gola dla lotników , po przepięknym strzale zza pola karnego zdobył Piotr Żuk. Przyjezdni na więcej nie pozwolili , grali mądrze do samego końca i nie roztrwonili 3 bramkowej przewagi. Nasz zespół chwilami grał świetnie , ale to za mało by można było przynajmniej pomyśleć o remisie.

Za tydzień liga i na mecz z Escolą jedziemy po 3 pkt !!!

 

 

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik