Karty podstawowe

Kadra RKS Okęcia w sezonie 2019/2020 , LO grupa II

Poznaliśmy kadrę zawodników , którzy będą reprezentować RKS Okęcie Warszawa w rozgrywkach Ligi Okręgowej grupa II w sezonie 2019/2020.

 

Trener Piotr Biechoński będzie miał 26 osobową kadrę składającą się głównie z zawodników , którzy wywalczyli awans z A klasy. Ich sylwetek nie potrzeba przybliżać , bo są z nami od dawna , a ich walory są znane kibicom.

W letnim okienku transferowym odeszło z klubu lub przerwało treningi 4 zawodników. Największą stratę notujemy w liniach obronnych. Braci-bliźniaków Krystiana i Damiana Smokowskich żegnamy po 5 latach gry przy Radarowej. W tym czasie zaznali goryczy spadków z IV ligi do LO i kolejno do A klasy , aż wreszcie …. doczekali się lepszych czasów , marsz w górę zapoczątkowany w A kl. do LO itd. Niestety zdecydowali się zmienić otoczenie i przenoszą się do A klasowego AKS Zły Warszawa ??? Na jesieni 2019 r nie zobaczymy też Kuby Króla. On z kolei „idzie” na wypożyczenie do naszego ligowego rywala Przyszłości Włochy. Bartłomiej Klimek nie „wytrzymał” konkurencji w bramce i na razie zawiesił buty na kołku. Mieszka w Otwocku więc w planach ma zamiar występować w tamtejszym A klasowym OKS-ie. Wszystkim Im dziękujemy za grę w niebiesko-białych barwach Okęcia.

Podczas letnich przygotowań do sezonu coach Okęcia przyglądał się podczas treningów i sparingów kilkoro zawodnikom , którzy wyrazili chęć dołączenia do zespołu. Pozytywnie testy przeszło 4 piłkarzy. Z Escoli Varsovia (LO W-wa I) przychodzi obrońca Adrian Beta , ze Sparty 1951 Szepietowo (IV Podlaska) pomocnik Paweł Michalak , a z SF Wilanów (B W-wa II) , również pomocnik Piotr Żuk. Po 2 latach powraca na Radarową Aboubacar Cone , który może występować w pomocy jak i w ataku.

Jeszcze jeden „transfer” przeprowadzono tego lata w RKS Okęcie. Asystentką trenera Piotra Biechońskiego została Zuza Walczak. Serdecznie witamy na „pokładzie” Lotników i życzymy owocnej pracy u boku trenera Okęcia. Kibicom podpowiadamy , Zuza przyjmuje życzenia urodzinowe w listopadzie , a najbliższa okazja przypadnie podczas meczu 14 kolejki LO z Gromem Warszawa.    

RKS Okęcie Warszawa - kadra seniorów w LO grupa II , sezon 2019/2020

Górny rząd od lewej: Piotr Żuk , Łukasz Dziewicki , Damian Koński , Aboubacar Cone , Michał Łuczyk , Piotr Balsam , Eryk Murawski

Środkowy rząd od lewej: Grzegorz Malinowski kierownik zespołu , Rafał Gajowniczek , Mariusz Wiśniewski , Marcin Rusek , Karol Gębski , Piotr Łuczyk kpt. Ksawery Uhruski , Patryk Kępka , Paweł Michalak , Artur Bartosiński

Siedzą od lewej: Jerzy Fiszer , Mateusz Olkowski , Paweł Błociszewski , Adrian Wiercioch , Piotr Biechoński trener , Marcin Romanowicz , Adrian Beta , Mateusz Łuczyk

 

 

                                                Kadra RKS Okęcie Warszawa w sezonie 2019/2020

 

BRAMKARZE

1. Bińkowski Krystian

2. Gębski Karol 

3. Trzciński Jakub

4. Uhruski Ksawery

 

OBROŃCY 

5. Balsam Piotr                                             

6. Beta Adrian

7. Kępka Patryk

8. Łuczyk Piotr                                             

9. Romanowicz Marcin                              

10. Rusek Marcin                                           

11. Warda Adam                                

12. Wiśniewski Mariusz                        

 

POMOCNICY

13. Bartosiński Artur                                    

14. Błociszewski Paweł                                

15. Dziewicki Łukasz

16. Fiszer Jerzy                                              

17. Koński Damian                                       

18. Łuczyk Mateusz                                        

19. Łuczyk Michał                                        

20. Michalak Paweł

21. Murawski Eryk

22. Olkowski Mateusz

23. Żuk Piotr                                  

 

NAPASTNICY

24. Aboubacar Cone                                     

25. Gajowniczek Rafał                                 

26. Wiercioch Adrian

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy