Karty podstawowe

Mecze sparingowe ligowych rywali Okęcia w LO - lato 2019 r. (cz.2)

Do pierwszych ligowych meczy zostało 10 dni więc nikt z rywali Okęcia w LO nie próżnuje i gra sparingi. W minionym tygodniu stoczono kilka ciekawych pojedynków. W środę  KS Teresin wygrał z Orłem Nieborów(IV Łódź) , a w sobotę Laura Chylice z Żyrardowianką (IV Płd.). Ponadto cenne remisy z IV ligowcami zanotowały: rezerwy Ursusa z Nadnarwianką (IV Płd.) , LKS Chlebnia z Wilgą Garwolin(IV Płd.) i Milan Milanówek z Żyrardowianką(IV Płd.). Najgorzej wiedzie się rezerwom Błonianki i Pogoni Grodzisk Maz.. Oba zespoły przegrywają mecze jak na zawołanie , a jedyne wygrane z A klasowymi zespołami nie dają im dobrej oceny przed ligą ?!  Poniżej wszystkie wyniki z wtorku, środy i soboty:

 

Ryś Laski

30 lipca: Varsovia Warszawa (Jun.) 4:0

03 sierpnia: Wkra Pomiechówek (A W-wa I) 8:0

 

LKS Chlebnia

31 lipca: Marcovia Marki (LO W-wa I) 1:3

03 sierpnia: Wilga Garwolin (IV Płd) 3:3

 

KS Teresin

30 lipca: Orzeł Nieborów (IV Łódź) 3:2

02 sierpnia: Bzura Chodaków (LO Płock) 0:0

 

Piast Piastów

31 lipca: Wrzos Międzyborów (A W-wa IV) odwołany

03 sierpnia: Dąb Wieliszew (LO W-wa I) odwołany

 

GLKS Nadarzyn

31 lipca: Błonianka II Błonie 6:2

03 sierpnia: Naprzód Stare Babice (A W-wa III) 3:4

 

Milan Milanówek

3 sierpnia: Żyrardowianka Żyrardów (IV) 1:1

 

Błonianka II Błonie

31 lipca: GLKS Nadarzyn 2:6

03 sierpnia: Partyzant Leszno (A W-wa IV) 3:6

 

Przyszłość Włochy

03 sierpnia: turniej OKS Opatów  (LO świętokrzyska) 4:2

03 sierpnia: turniej MZKS Alit Ozarów (IV świętokrzyska) 1:2

 

SEMP Ursynów

31 lipca: RKS Okęcie 5:2

03 sierpnia: Agape Białołęka (LO W-wa I) 1:2

 

Sparta Jazgarzew

31 lipca: Perła Złotokłos 3:2

03 sierpnia: KS Raszyn (IV Płd.) 1:5

 

Ursus II Warszawa

31 lipca: Naprzód Stare Babice (A W-wa III) 0:3

03 sierpnia: Nadnarwianka Pułtusk (IV Płn.) 2:1

 

Perła Złotokłos

31 lipca: Sparta Jazgarzew 2:3

03 sierpnia: sparing wewn.

 

Pogoń II Grodzisk Maz.

30 lipca:      Błękitni Korytów (A W-wa IV) 6:2

03 sierpnia: Mazowsze Grójec(LO Radom) 2:6

 

Grom Warszawa

03 sierpnia: Wicher Kobyłka (LO W-wa I) 2:1

 

Laura Chylice

03 sierpnia: Żyrardowianka Żyrardów (IV Płd) 4:2

 

 

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy