Karty podstawowe

Mecz sparingowy nr.1

Seniorzy - V Liga
Piłka nożna

Mecz sparingowy

 

RKS Okęcie Warszawa – GLUKS Płomień Dębe Wielkie 4:0 (2:0)

Bramki: zaw.3 test. 9’ Rafał Wroński 18’ zaw.8 test. 66’ 82’

 

 

Skład Okęcia: Karol Gębski – Piotr Balsam(30.Mateusz Smorczewski 60.zaw.test.1) , zaw.test.1(46.zaw.test.11) , Bartosz Szoja(46.zaw.test.5), Filip Przygoda(60.Piotr Balsam) – Jan Jankowski(46.Łukasz Różycki) , Mikołaj Nowocień(60.zaw.test.9) , zaw.test.2(46.zaw.test.6) – Rafał Wroński(60.zaw.test.10) , zaw.test.3(46.zaw.test.7) , zaw.test.4(46.zaw.test.8)

 

W pierwszym sparingu letnich przygotowań do sezonu Okęcie pewnie pokonało Płomień Dębe Wielkie 4:0. Bramki dla RKS-u strzelili dwaj nowi testowani napastnicy, drugi z dubletem oraz Rafał Wroński.

Po pierwszym tygodniu treningów przyszedł czas na sprawdzian w meczu kontrolnym. Przeciwnikiem był spadkowicz z IV ligi Płomień Dębe Wielkie przydzielony do drugiej piąto ligowej grupy mazowieckiej. Przyjezdni podobnie jak lotnicy „wystawili’ do sprawdzianu kilku testowanych zawodników. Trenerzy Okęcia mieli ich 11 i aby ocenić wszystkich zmuszeni byli w drugiej połowie dać pograć tylko testowanym. Kilku z nich za chwilę dostanie propozycje nie do odrzucenia – dołączenie do Ekipki z Radarowej !!!

 

 

Przeciwnikom dziękujemy za rywalizację , a naszym tym „starym” i nowym” gratulujemy dobrej gry i wyniku !!! Za tydzień drugi test-mecz. Do Warszawy przyjedzie PAF Płońsk ligowy rywal Okęcia.

Zapraszamy do kibicowania !!!

 

 

 

Galeria 
Mecz sparingowy nr.1 - RKS Okęcie Warszawa
Mecz sparingowy nr.1 - RKS Okęcie Warszawa
Mecz sparingowy nr.1 - RKS Okęcie Warszawa
Mecz sparingowy nr.1 - RKS Okęcie Warszawa

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy

patron szkółki

Kontomatik