Informacje

Kadra trenerska

Łukasz Wojciechowski
Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II  Okęcie II 0:5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - RKS Okęcie Warszawa
Data: 2022-10-19
Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II 15 października, 15:00 Okęcie II Warszawa 0:5 KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie Nie zagraliśmy z Krzakami... czytaj więcej
Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II 1 października, 15:00 Okęcie II Warszawa 2:2 SKS Sokół Kołbiel - RKS Okęcie Warszawa
Data: 2022-10-05
6 Kolejka “Keeza” B kl. gr.2   RKS Okęcie II Warszawa – SKS Sokół Kołbiel 2:2 (0:0) Bramki: Krzysztof Capar 69’(k) Kamil Jurnatowski 89’ – M.Urbaniak... czytaj więcej
Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II PKS Radość II  3:2 Okęcie II  - RKS Okęcie Warszawa
Data: 2022-10-01
Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II 24 września, 11:00 PKS Radość II Warszawa 3:2 Okęcie II Warszawa Niestety punktowego dorobku w piątej... czytaj więcej
Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II 17 września, 15:00 Okęcie II Warszawa 8:0 Urzecze Gassy  - RKS Okęcie Warszawa
Data: 2022-09-20
Weszliśmy bardzo dobrze w spotkanie i już w 8 minucie objęliśmy prowadzenie, a składną akcję wykończył debiutujący Arkadiusz Waszak. W 22 minucie... czytaj więcej
Keeza Klasa B 2022/2023, grupa: Warszawa II11 września, 16:30UKS ASzWoj Rembertów 2-3 Okęcie II Warszawa - RKS Okęcie Warszawa
Data: 2022-09-12
Po zeszłotygodniowej przegranej nasi młodzi piłkarze wyszli bardzo zmotywowani do walki o punkty ligowe, ponieważ od pierwszych minut zdecydowanie... czytaj więcej
Terminy treningów

Wtorek - godz. 18.30 - 20.00
Czwartek - godz. 18.30 - 20.00
Piątek - godz. 18.30 - 20.00

Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1KS Glinianka112581236:15
2SKS SOKÓŁ KOŁBIEL112372241:17
3KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie112271329:23
4PKS Victoria Zerzeń112170435:30
5PKS Radość II Warszawa111853331:21
6SS Amigos Warszawa111536219:14
7RKS Okęcie II111543428:28
8UKS AMUR WILGA111233520:27
9UKS ASzWoj Rembertów111132620:31
10KS Puznówka 199611923617:31
11KS SOBIENIE JEZIORY1172189:25
12LKS URZECZE GASSY1172189:32
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 27.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS ASzWoj Rembertów5 : 1UKS AMUR WILGA27.08.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion ( Warszawa-Rembertów, Frontowa 1 )
SS Amigos Warszawa1 : 1RKS Okęcie II27.08.2022
o godzinie: 14:00
 Victoria Sulejówek (Sulejówek, Krasińskiego 6)
KS Glinianka1 : 4PKS Victoria Zerzeń27.08.2022
o godzinie: 17:00
 KSG Arena ( Lipowo, Młodzieżowa 1 )
PKS Radość II Warszawa3 : 4KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie28.08.2022
o godzinie: 10:00
 PKS Radość Arena (Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS SOBIENIE JEZIORY3 : 0LKS URZECZE GASSY28.08.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny S-J ( Sobienie-Jeziory, Garwolińska 11 )
KS Puznówka 19961 : 5SKS SOKÓŁ KOŁBIEL28.08.2022
o godzinie: 17:00
 KS Puznówka ( Puznówka 7 )
Kolejka nr 2
data: 03.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie2 : 1KS Puznówka 199603.09.2022
o godzinie: 10:00
 KS NADSTAL ( Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81 )
SS Amigos Warszawa1 : 1UKS ASzWoj Rembertów03.09.2022
o godzinie: 16:00
 Victoria Sulejówek ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
SKS SOKÓŁ KOŁBIEL6 : 0KS SOBIENIE JEZIORY03.09.2022
o godzinie: 17:00
 KS Sokół Kołbiel ( Kołbiel, Nauczycielska 7 )
UKS AMUR WILGA2 : 3PKS Radość II Warszawa03.09.2022
o godzinie: 17:00
 Szpaka 1 ( Wilga )
LKS URZECZE GASSY1 : 2KS Glinianka04.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Urzecze Gassy (Gassy 13E)
RKS Okęcie II3 : 6PKS Victoria Zerzeń04.09.2022
o godzinie: 11:00
 RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
Kolejka nr 3
data: 10.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PKS Radość II Warszawa2 : 2SS Amigos Warszawa10.09.2022
o godzinie: 12:30
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS Glinianka4 : 0SKS SOKÓŁ KOŁBIEL10.09.2022
o godzinie: 16:00
 KSG Arena ( Lipowo, Młodzieżowa 1 )
KS Puznówka 19961 : 1UKS AMUR WILGA11.09.2022
o godzinie: 16:00
 KS Puznówka ( Puznówka 7 )
PKS Victoria Zerzeń4 : 1LKS URZECZE GASSY11.09.2022
o godzinie: 16:00
 Borków Arena ( Warszawa-Wawer, Borków 18 )
KS SOBIENIE JEZIORY0 : 0KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie11.09.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion Gminny S-J ( Sobienie-Jeziory, Garwolińska 11 )
UKS ASzWoj Rembertów2 : 3RKS Okęcie II11.09.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion ( Warszawa-Rembertów, Frontowa 1 )
Kolejka nr 4
data: 17.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS AMUR WILGA3 : 1KS SOBIENIE JEZIORY17.09.2022
o godzinie: 10:00
 Szpaka 1 ( Wilga )
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie3 : 2KS Glinianka17.09.2022
o godzinie: 11:00
 KS NADSTAL ( Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81 )
UKS ASzWoj Rembertów1 : 0PKS Radość II Warszawa17.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion ( Warszawa-Rembertów, Frontowa 1 )
RKS Okęcie II8 : 0LKS URZECZE GASSY17.09.2022
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
SKS SOKÓŁ KOŁBIEL7 : 1PKS Victoria Zerzeń17.09.2022
o godzinie: 16:00
 KS Sokół Kołbiel ( Kołbiel, Nauczycielska 7 )
SS Amigos Warszawa1 : 1KS Puznówka 199617.09.2022
o godzinie: 16:30
 Victoria Sulejówek (Sulejówek, Krasińskiego 6)
Kolejka nr 5
data: 24.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS URZECZE GASSY0 : 3SKS SOKÓŁ KOŁBIEL24.09.2022
o godzinie: 10:00
 Stadion LKS Urzecze Gassy ( Gassy 13E )
PKS Radość II Warszawa3 : 2RKS Okęcie II24.09.2022
o godzinie: 11:00
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS Glinianka5 : 3UKS AMUR WILGA24.09.2022
o godzinie: 16:00
 KSG Arena ( Lipowo, Młodzieżowa 1 )
KS Puznówka 19963 : 3UKS ASzWoj Rembertów25.09.2022
o godzinie: 16:00
 KS Puznówka ( Puznówka 7 )
KS SOBIENIE JEZIORY1 : 2SS Amigos Warszawa25.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Gminny S-J ( Sobienie-Jeziory, Garwolińska 11 )
PKS Victoria Zerzeń1 : 3KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie25.09.2022
o godzinie: 16:00
 Borków Arena ( Warszawa-Wawer, Borków 18 )
Kolejka nr 6
data: 01.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie3 : 1LKS URZECZE GASSY01.10.2022
o godzinie: 11:00
 KS NADSTAL ( Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81 )
RKS Okęcie II2 : 2SKS SOKÓŁ KOŁBIEL01.10.2022
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
PKS Radość II Warszawa3 : 4KS Puznówka 199602.10.2022
o godzinie: 12:30
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
UKS AMUR WILGA3 : 1PKS Victoria Zerzeń02.10.2022
o godzinie: 13:30
 Szpaka 1 ( Wilga )
SS Amigos Warszawa1 : 3KS Glinianka02.10.2022
o godzinie: 14:00
 Victoria Sulejówek ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
KS SOBIENIE JEZIORY2 : 0UKS ASzWoj Rembertów19.10.2022
o godzinie: 20:10
 Stadion Gminny S-J (Sobienie-Jeziory, Garwolińska 11)
Kolejka nr 7
data: 08.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LKS URZECZE GASSY0 : 2UKS AMUR WILGA08.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion LKS Urzecze Gassy (Gassy 13E)
SKS SOKÓŁ KOŁBIEL5 : 1KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie08.10.2022
o godzinie: 15:00
 KS Sokół Kołbiel ( Kołbiel, Nauczycielska 7 )
KS Glinianka7 : 0UKS ASzWoj Rembertów08.10.2022
o godzinie: 15:30
 KSG Arena ( Lipowo, Młodzieżowa 1 )
KS Puznówka 19962 : 5RKS Okęcie II09.10.2022
o godzinie: 15:30
 KS Puznówka ( Puznówka 7 )
KS SOBIENIE JEZIORY0 : 4PKS Radość II Warszawa09.10.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion Gminny S-J ( Sobienie-Jeziory, Garwolińska 11 )
PKS Victoria Zerzeń3 : 2SS Amigos Warszawa09.10.2022
o godzinie: 15:30
 Borków Arena ( Warszawa-Wawer, Borków 18 )
Kolejka nr 8
data: 15.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
UKS ASzWoj Rembertów1 : 3PKS Victoria Zerzeń15.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion ( Warszawa-Rembertów, Frontowa 1 )
UKS AMUR WILGA1 : 6SKS SOKÓŁ KOŁBIEL15.10.2022
o godzinie: 13:30
 Szpaka 1 ( Wilga )
RKS Okęcie II0 : 5KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie15.10.2022
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
PKS Radość II Warszawa1 : 1KS Glinianka16.10.2022
o godzinie: 10:00
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS Puznówka 19962 : 0KS SOBIENIE JEZIORY16.10.2022
o godzinie: 15:00
 KS Puznówka ( Puznówka 7 )
SS Amigos Warszawa6 : 1LKS URZECZE GASSY16.10.2022
o godzinie: 15:30
 Victoria Sulejówek ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
Kolejka nr 9
data: 22.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie4 : 3UKS AMUR WILGA22.10.2022
o godzinie: 10:30
 KS NADSTAL ( Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81 )
SKS SOKÓŁ KOŁBIEL0 : 0SS Amigos Warszawa22.10.2022
o godzinie: 13:00
 KS Sokół Kołbiel ( Kołbiel, Nauczycielska 7 )
KS Glinianka3 : 0KS Puznówka 199622.10.2022
o godzinie: 15:00
 KSG Arena ( Lipowo, Młodzieżowa 1 )
PKS Victoria Zerzeń3 : 6PKS Radość II Warszawa22.10.2022
o godzinie: 15:00
 Borków Arena ( Warszawa-Wawer, Borków 18 )
KS SOBIENIE JEZIORY1 : 2RKS Okęcie II23.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny S-J ( Sobienie-Jeziory, Garwolińska 11 )
LKS URZECZE GASSY1 : 0UKS ASzWoj Rembertów23.10.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion LKS Urzecze Gassy ( Gassy 13E )
Kolejka nr 10
data: 29.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PKS Radość II Warszawa1 : 1LKS URZECZE GASSY29.10.2022
o godzinie: 11:00
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
UKS ASzWoj Rembertów2 : 6SKS SOKÓŁ KOŁBIEL29.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion ( Warszawa-Rembertów, Frontowa 1 )
SS Amigos Warszawa2 : 0KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie29.10.2022
o godzinie: 13:30
 Victoria Sulejówek ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
RKS Okęcie II0 : 0UKS AMUR WILGA29.10.2022
o godzinie: 15:00
 RKS Okęcie Warszawa ( Warszawa-Włochy, Radarowa 1 )
KS SOBIENIE JEZIORY0 : 2KS Glinianka30.10.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion Gminny S-J ( Sobienie-Jeziory, Garwolińska 11 )
KS Puznówka 19962 : 5PKS Victoria Zerzeń30.10.2022
o godzinie: 14:00
 KS Puznówka ( Puznówka 7 )
Kolejka nr 11
data: 05.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PKS Victoria Zerzeń4 : 1KS SOBIENIE JEZIORY05.11.2022
o godzinie: 13:00
 Borków Arena ( Warszawa-Wawer, Borków 18 )
UKS AMUR WILGA1 : 1SS Amigos Warszawa05.11.2022
o godzinie: 13:00
 Szpaka 1 ( Wilga )
KS Glinianka6 : 2RKS Okęcie II05.11.2022
o godzinie: 13:30
 KSG Arena ( Lipowo, Młodzieżowa 1 )
KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie4 : 5UKS ASzWoj Rembertów05.11.2022
o godzinie: 13:30
 KS NADSTAL ( Krzaki Czaplinkowskie, Główna 81 )
SKS SOKÓŁ KOŁBIEL1 : 5PKS Radość II Warszawa05.11.2022
o godzinie: 14:00
 KS Sokół Kołbiel ( Kołbiel, Nauczycielska 7 )
LKS URZECZE GASSY3 : 0KS Puznówka 199606.11.2022
o godzinie: 13:30
 Stadion LKS Urzecze Gassy ( Gassy 13E )
Drużyna

sponsorzy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez RKS Okęcie Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Warszawa

partnerzy